GeriTelevizyon Fi Çi Pi ne zaman başlıyor? Fi dizisi nasıl izlenir?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Fi Çi Pi ne zaman başlıyor? Fi dizisi nasıl izlenir?

Fi Çi Pi ne zaman başlıyor? Fi dizisi nasıl izlenir?

Fi Çi Pi'nin ilk serisi olan Fi, ilk 3 bölümüyle izleyici karşısına çıkacak. Serenay Sarıkaya, Ozan Güven, Mehmet Günsür ve Berrak Tüzünataç'ın başrolleri paylaştığı Fi, dijital platform üzerinden takip edilebilecek. Peki, çok satan kitap serisinden uyarlanan Fi Çi Pi ne zaman başlıyor? Fi dizisi nasıl izlenir? İşte, yeni dizi hakkında tüm detaylar!

Fi Çi Pi dizisinin ilk serisi ‘Fi’ diziseverlerle buluşmaya hazırlanıyor. Türkiye’nin ilk özgün dijital dizi projesi olma özelliğini taşıyan Fi, güçlü isimlerden oluşan oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor. Peki, PuhuTv üzerinden izlenebilecek olan Fi dizisi ne zaman başlıyor ve nasıl izlenecek? 

Azra Kohen’in çok satanlar listesinden uzun süre inmeyen kitaplarından uyarlanacak olan Fi Çi Pi’nin ilk halkası ‘Fi’ dizisinin her bölümü 60 dakika olacak ve digital platform puhutv'den yayınlanacak. 

Fİ DİZİSİ NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Mehmet Günsur, Can Manay isimli ünlü bir psikoloğu, Serenay Sarıkaya’nın dansçı Duru’yu canlandıracağı Fi, 31 Mart’ta başlayacak.
Tutkunun peşinden koşanların, yanma pahasına ateşe uçanların ve acıdan geçerek süregelen yaşama karşı dik duranların hikayesi Fi, 31 Mart'ta sadece puhutv'de başlayacak. Her bölümü 60 dakika sürecek olan dizi üyelik sistemiyle takip edilebilecek.

Fİ DİZİSİ NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Fi, tutkunun peşinden koşanların, yanma pahasına ateşe uçanların ve acıdan geçerek süregelen yaşama karşı dik duranların hikayesidir. Bir adam bir kadını sevmiş̧ ve dünya değişmiş. Ama aşkı değilmiş hayatı böylesine kökten değiştiren, aşkına ulaşabilmek için cesaret edebildikleriymiş. O bir tek kişiye duyduğu aşkın acımasızlığında öylesine büyük fırtınalar başlatmış ki, sonunda, dokunduğu her şeyi yıkmış. Ve bazen... Hayatın kendini yenilemesi için önce her şeyin yıkılması şartmış.

 

 

Yorumları Göster
Yorumları Gizle