GeriTelevizyon Fi Çi yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölüm ne zaman?
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Fi Çi yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölüm ne zaman?

Fi Çi yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölüm ne zaman?

Genellikle cuma günleri yayınlanan Fi dizisinin yeni bölüm akıbeti merak konusu oldu. Yılbaşı öncesi nefesleri kesen bir bölümle izleyici karşısına çıkan Çi'nin son bölüm finali hafızalarda soru işareti bırakmıştı. Duru ve Deniz'in öpüşme sahnesinin dengeleri nasıl değiştireceği yeni bölümde belli olacak. Peki Fi Çi yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölüm ne zaman?

Fi dizisinin yeni bölüm akıbeti merak konusu oldu. Azra Kohen'in çok satan serisinden uyarlanan Fi'nin 2. sezonu Çi'nin son bölümü 27 Aralık’ta yayınlanmış, Duru ve Deniz'in öpüşme sahnesi nefeslerin tutulmasına sebep olmuştu. Şimdi ise gözler 7. bölüm fragmanı ve tarihinde. Peki Fi dizisinin yeni bölümü bu hafta yayınlanmayacak mı? Fi Çi 7. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Fi Çi yeni bölüm fragmanı için araştırmalar son gelişmelerin hemen ardından gündeme geldi. 27 Aralık’ta izleyici karşısına çıkan Fi Çi 6. bölüm finali şok etkisi yaratmış, Deniz ve Duru’nun öpüşme sahnesi ekrana kilitlemişti. Artık Can ile evli olan Duru’nun Deniz ile yeniden yakınlaşmasının dengeleri nasıl değiştireceği yeni bölümde belli olacak. Peki Fi Çi 7. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölüm ne zaman?

Yılbaşı sonrası pek çok dizi ekran macerasına ara verdi, bu dizilerden biri de Puhu Tv üzerinden yayınlanan Fi Çi dizisi oldu. Başrollerini Serenay Sarıkaya, Ozan Güven ve Mehmet Günsur’un paylaştığı Fi yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadığı için tarih bilgisi de gelmedi.

En son bölümü her zamankinin tersine cuma günü yayınlanan Çi’nin son bölümünde Ece’nin geçirdiği kaza tüm dengeleri değiştirdi. Deniz ve Ece arasında yaşananları öğrenen Duru, hem intikam almasını hem de yeniden baş dansçı konumuna gelmesini sağlayacak bir plan yaptı. Duru ve Ece arasındaki gerilim dans okulundaki yeni bir kriz yaratırken; Can Manay’ın geçmişine dair yeni ayrıntılar ortaya çıktı. Sadık ve Can Manay uzun bir zaman sonra yeniden karşı karşıya geldi. Finale ise Ece’nin kaza geçirdiği haberi damga vurdu. Genç kadının durumunun kötü olduğunu öğrenen Duru’ya en büyük destek ise Deniz’den geldi. Uzun bir süre sonra birbirlerini sorgulayan ikilinin öpüşme anları, Can Manay’ın yerleştirdiği gizli kamera tarafından kaydediliyordu ancak bu anlara tanık olan bir isim daha vardı.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle