GeriTelevizyon Fi 2. sezon Çi 9. yeni bölüm fragmanı: Can Manay bir cinayet zanlısı
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Fi 2. sezon Çi 9. yeni bölüm fragmanı: Can Manay bir cinayet zanlısı

Fi 2. sezon Çi 9. yeni bölüm fragmanı: Can Manay bir cinayet zanlısı

Fi 2. sezon Çi'nin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Büyük final öncesi son bölüm olan Fi Çi 9. bölüm fragmanında Can Manay ve Duru'nun akıbetine dair ilk detaylar ortaya çıktı. En son 2 Şubat Cuma akşamı yayınlanan dizinin son bölümünde Can Manay tarafından hapsedilen Duru, kendisini kaybederek korkunç bir hamle yapmıştı. Peki yeni bölümde neler olacak? İşte Fi Çi yeni bölüm fragmanı ve son bölümün kısa bir özeti!

Fi 2. sezon Çi 9. bölüm fragmanı büyük bir heyecanla bekleniyordu. Sevilen dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İnternet aleminde yayınlanmaya başladığı günden itibaren dizi sektörüne yeni bir soluk kazandıran Fi dizisinin 9. bölüm fragmanında ortalık iyice karışıyor. Son bölümde evin 2. katından aşağıya düşen Duru'nun bacağı kırılıyor ve bir daha eskisi gibi olamayacağı söyleniyor. Öte yandan Özge Egeli'nin ortaya çıkışıyla birlikte Can Manay'la yüzleşmesi gerilimi arttırıyor. İşte, Fi Çi 9. bölüm fragmanı.

Fi Çi 2. sezon 9. bölüm tarihi belli oldu. Sevilen dizisinin yeni bölümü 16 Şubat Cuma akşamı izleyicileriyle buluşacak.

Dizinin yayınlanan son bölümünde Duru ve Can arasındaki gerilim, Bilge ve Özge’nin de meseleye dahil olmasıyla iyice yükseldi. Sadık ise geçmişin yükünden kurtulmak için beklenmedik bir hamle yaptı. Artık Duru’yu elinde tutamayacağını anlayan Can Manay, onu evi ufak çaplı bir cezaevine çevirdi. Finalde Can’ın tuzağına düşen Özge korkunç bir kaza yaptı, aynı sıralarda Duru’dan beklenmedik bir hamle geldi. 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle