GeriTelevizyon Ezgi Sertel: Günde 100 defa ellerimi yıkarım
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  1
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Ezgi Sertel: Günde 100 defa ellerimi yıkarım

Ezgi Sertel: Günde 100 defa ellerimi yıkarım

‘Lezzetin Haritası’ programının ünlü sunucusu Ezgi Sertel, konuk olduğu Emre Saygı’nın ‘Hadi Be' programında ilginç açıklamalar yaptı.

 Yemeğin Hakkını Veririm

Yaşamak için yemek yiyenlerden olmadığını ve yediği yemeklerin hakkını verdiğini söyleyen Ezgi Sertel “ Ben yaşamak için yemek yiyenlerden olmadım. Yemek için yaşıyorum. Çok iştahlı birisiyim ve yediğim yemeklerin hakkını veriyorum” dedi.

Farklı Formatlar İstiyorum

Evlendikten sonra bir yıl dinlenmek ve artık farklı formatta programlar yapmak istediğini söyleyen Ezgi Sertel “ Bu sene evlendikten sonra dinlenmek istedim. Eşimle tanıştığımdan beri hep şehir dışındayım. Kendisini çok özlüyordum. Ayrıca artık farklı formatta programlarda yapmak istiyorum. Kadın kuşağı programları olabilir ama evlilik programı yapmak istemiyorum” dedi.

Ezgi Sertel: Günde 100 defa ellerimi yıkarımKendimi İzlerken Acıkıyorum

Kendisine sürekli programı izlerken acıktıklarını söyleyenler olduğunu ancak buna inanmadığını söyleyen Ezgi sertel “Bana sürekli programı izlerken acıkıyoruz diyorlardı. Bende nasıl olur derken bir kere kendi programımı izlerken acıktım ve ekrandaki yemekten eve sipariş verdim” dedi.

Arabamda Buzdolabı Var

Arabasında buzdolabı olduğunu ve gittiği yerlerdeki yöresel malzemelerden aldığını söyleyen Ezgi Sertel “Arabada buzdolabım var gittiğim yerlerdeki malzemelerden alıyorum. Ayrıca bir şeye ihtiyacım olursa oradaki ustaları arıyorum bana gönderiyorlar” dedi.Günde 100 Defa Ellerimi Yıkarım

Ellerini sürekli yıkamak gibi bir takıntısı olduğunu ve günden ortalama 100 defa ellerini yıkadığını söyleyen Ezgi Sertel “ Ellerimi sürekli yıkama gibi bir takıntım var. Tokalaştığımda bile el yıkarım. Kapı kollarını peçetesiz tutamam. Günde 100’e yakın ellerimi yıkıyorum. Evime gelenlere daha kapıdan girerken "elini yıkar mısın" diyorum. Elimde olmadan böyle bir takıntım var” dedi.

95 Yaşında Ölmek İstiyorum

Yaşamayı çok sevdiğini ve en büyük isteğinin torunlarını görmek için 95 yaşına kadar yaşamak olduğunu söyleyen Ezgi Sertel “ Sağlıklı besleniyorum ve torunumu görmek için yaşamak istiyorum. En büyük hayalimde 95 yaşıma kadar yaşamak var” diye konuştu.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle