GeriTelevizyon Esra Erol programının yeni sezonu ne zamanı başlayacak?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Esra Erol programının yeni sezonu ne zamanı başlayacak?

Esra Erol programının yeni sezonu ne zamanı başlayacak?

Esra Erol’un yeni sezon tarihi belli oldu. Program ekibinde yer alan Caner Toygar, 21 Haziran’da sezona ara veren Esra Erol’un yayın tarihini Instagram hesabından duyurdu. Peki, Esra Erol programının yeni sezonu ne zaman başlayacak?

Esra Erol programının yeni sezonuyla ilgili merak edilen detay Caner Toygar’dan geldi. Programdan bir video yayınlayan Toygar, yeni sezon tarihini verdi. Esra Erol yeni sezona programına ATV ekranında 2 Eylül Pazartesi günü merhaba diyecek.

ESRA EROL KİMDİR?

Esra Erol, 12 mayıs 1982 tarihinde İstanbul’un Eyüp ilçesinde dünyaya geldi. Aslen Sinop Ayancık'lı bir ailenin beş kız çocuğun biridir. Babasının polis olması nedeniyle İlk, orta ve lise öğrenimini Kütahya’da tamamladı.

Kız lisesi Çini Seramik mezunu olduktan sonra Açık Öğretim Fakültesi’nden mezun oldu. Maltepe Üniversitesi’nin diksiyon-spikerlik kurslarına katıldı. Sonra Marmara Üniversitesi Radyo-Televizyon bölümünde eğitim aldı. Lise yıllarından beri yerel radyo ve televizyonlarda kendi hazırladığı programları sundu.

İki yıl üst üste Türkiye’nin en prestijli ödüllerinden biri olan Altın Kelebek’i alarak en iyi sunucu ödülünü kazandı. 2 Temmuz 2010 tarihinde Ali Özbir ile evlenen Esra Erol’un Ömer Erol Özbir ve İdris Ali Özbir isminde iki çocuğu var.

Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle