GeriTelevizyon Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezona iki yeni isim dahil oluyor!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezona iki yeni isim dahil oluyor!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezona iki yeni isim dahil oluyor!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, yeni sezona başlamak için geri sayıma geçti. Mustafa Üstündağ ve Hüseyin Avni Danyal gibi isimlerin yeni sezonda diziye katılacağının açıklanmasının ardından Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezona ne zaman başlayacak sorusu gündeme geldi. Peki, birçok vatandaşın merakla araştırdığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon ne zaman başlayacak? İşte, diziye katılacak isimler ve detaylı bilgiler

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon için geri sayıma geçti. Salı günleri ATV ekranlarında izleyicilerin karşısına çıkan dizinin yeni bölümlerinde Mustafa Üstündağ ve Hüseyin Avni Danyal, kadroya katılan isimler arasında yer aldı. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ne zaman başlıyor? İşte, bazı detaylar

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ YENİ SEZONA NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Yeni sezonda da ATV ekranlarında yayın hayatına devam edecek olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın Eylül ayında ekranlara gelmesi bekleniyor. İlerleyen günlerde tam yayın gününün açıklaması halinde detaylar haberimizde yer alacak.

YENİ SEZONDA MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ VE HÜSEYİN AVNİ DANYAL SÜRPRİZİ

Yakın zamanda 108. bölümü ile ekranlara gelecek olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, yeni sezonda Mustafa Üstündağ ve Hüseyin Avni Danyal'ın diziye katılacağı açıklandı.

Mustafa Üstündağ, diziye katılacağını şu paylaşımla gündeme getirdi;

Bu gönderiyi Instagram'da gör

Hadi bismillah 👊👊

Mustafa Üstündağ (@mstfustundag)'in paylaştığı bir gönderi ()

HÜSEYİN AVNİ DANYAL KİMDİR?

Hüseyin Avni Danyal, 12 Nisan 1962 tarihinde Trabzon'da dünyaya geldi. 1985 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro-Oyunculuk Bölümü'nden mezun oldu. Bir süre Ankara Devlet Tiyatrosu'nda görev aldı. 1988-94 yılları arasında Bursa Devlet Tiyatrosu'nda görev aldı. 2001 yılında Sanat Kurumu En İyi Erkek Oyuncu Ödülünü aldı. 2009 yılında vizyona girmiş olan Güz Sancısı filminde Kenan karakterini canlandırdı. Kurtlar Vadisi dizisinde ise Danyal karakterine can verdi.

MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ KİMDİR?

Mustafa Üstündağ, 11 Şubat 1977 tarihinde Mersin'de dünyaya geldi. Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümü'nde tiyatro eğitimi alan oyuncu Kocaeli Bölge Tiyatrosu, Kartal Sanat İşliği, MSM Oyuncuları sahnelerinde görev aldı. Pervasız Tiyatro'da devam etti. Atv’de yayınlanan Yersiz Yurtsuz dizisinde Ferdi Tayfur’un oğlunu, Zincirbozan filminde ülkücü Talat’ı oynadı. Zeynep’in Sekiz Günü'nde (2007) Ali rolüyle bir üçkâğıtçıyı canlandırdı. Kurtlar Vadisi Pusu adlı tv dizisinde Muro karakterini canlandırdı. Muro: Nalet Olsun İçimdeki İnsan Sevgisine adlı filmde büyük ilgi gördü.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle