GeriTelevizyon Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 87. yeni bölüm fragmanı son bölüm sonrası yayınlandı mı?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 87. yeni bölüm fragmanı son bölüm sonrası yayınlandı mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 87. yeni bölüm fragmanı son bölüm sonrası yayınlandı mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 87. yeni bölüm fragmanında neler yaşanacağı son bölümün ardından merakla araştırılmaya başlandı. Nevzat'ın ölümü ile birlikte Hızır Çakırbeyli planlarını oluşturmaya başlarken, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 87. yeni bölüm fragmanında bu durumun etkisini sürdürüp sürdürmeyeceği merak konusu oldu. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, detaylı bilgiler

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine oldukça aksiyon dolu anlar yaşatmayı başardı. Yayınlanmaya başladığı günden itibaren konusuyla izleyicileri ekran başına kilitleyen dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da Hızır Çakırbeyli, Nevzat'ın ölümü üzerine planlar yaparken, Ömer'in işlerin daha da sarpa sarmasına neden olacak hamlesi hanede bomba etkisi yarattı. Son bölümün bitmesinin ardından diziseverler yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladılar. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlanır yayınlanmaz haberimizden izleyebilirsiniz.

Hızır Çakırbeyli, Nevzat'ın ölümü üzerine planlar yaparken, Ömer'in işlerin daha da sarpa sarmasına neden olacak hamlesi hanede bomba etkisi yaratır. Nevzat'ın bu durumu lehine kullanabileceği aşikardır; fakat Hızır'ın, ailesi üzerinden bir pazarlık yapması söz konusu bile değildir. Bir an önce harekete geçme arzusunda olan Hızır, kimin yanında olacağını, kimin karşısında duracağını görmek için masayı toplar. Ünal Kaplan'ın Nevzat ile yaptığı görüşme masada etkisini gösterecektir. Dostlukların sorgulanacağı toplantının sonunda Çakırbeyliler kendilerini Nevzat'ın namlusunun ucunda bulurlar.

Tüm bu yaşananlar ya bir sona ya da yeni bir dönemin başlangıcına neden olacaktır.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümün finalinde Ömer, ailesinin yanına 'ben katil oldum' diyerek gelmiş fakat olayın ne olduğu hakkında hiç bir gelişme ve detay aktarılmamıştı. Yeni bölüm fragmanında ise Ömer yaptığı bu olayın ardından Nevzat'ın bunu koz olarak kullanıp, kullanmayacağı yönünde gelişmeler var. Gözler yeni bölüme çevrilmişken fragmanda gelen detaylar dikkat çekiyor.

ÜNAL OLAYLARIN NERESİNDE?

Nevzat ve Hızır'ın kendisine gelmesinin ardından tavrının ne yönde olduğu bilinmeyen Ünal, Hızır ve Çakırbeyli ailesinin alınmasının ardından nasıl bir tepki göstereceği veya neyi planladığı merak ediliyor. Tüm bunlar yaşanırken Nevzat'ın kod ismi 'Kaptan' mı sorusu aydınlanmaya ve detaylar gelmeye devam ediyor. 

 

 

 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle