GeriTelevizyon Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 90. bölümü Hurşit'i merak ettirdi
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 90. bölümü Hurşit'i merak ettirdi

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 90. bölümü Hurşit'i merak ettirdi

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 90. son bölümü Hızır'ın yaptığı hamleyi sorgulattı. Hurşit ise koruma görevini üstlendiği Meryem ve Ömer'e gelecek olan zararları engellemek için canını ortaya koydu. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 91. yeni bölüm fragmanı, son bölümde yaşanan olayların ardından gündem konusu oldu. İşte, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümünde yaşananlar ve detaylı bilgiler

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine aksiyon ve gerilim dolu dakikalar yaşattı. Her hafta salı akşamı izleyicileriyle buluşmaya devam eden Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin son bölümünde Hızır, Hakkı'nın muhasebecisini alarak ailesinin tehlikeye girmesine neden oldu. Meryem ve Ömer'i canı pahasına koruyan Hurşit'in durumu ağırdı. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlanır yayınlanmaz haberimizden izleyebilirsiniz.

Hızır, Hakkı'nın muhasebecisini alarak ailesinin tehlikeye girmesine neden olmuştur. Meryem ve Ömer'i canı pahasına koruyan Hurşit'in durumu ağırdır. Hastaneden gelecek iyi haberi bekleyen Hızır, diğer taraftan ona rest çeken Şahin Ağa'nın başına buyruk hareket edip kendini tehlikeye atmasından korkmaktadır.

Girişeceği savaşta Yaşar ile birlikte hareket etmeyi planlayan Şahin Ağa'yı kararından döndürmek mümkün olmayacaktır. Ekrem, Ünal ile yaptığı toplantıda uzlaşmaya gitmek gerektiğini yineleyerek, Hakkı üzerinden çevirdiği oyununa devam eder. Ünal, Hızır'ı büyük planlarının ortaya çıkmaması için ikna etmek zorundadır. Hızır'ın Servet'e hazırlattığı bomba ise beklenen uzlaşmanın zor olacağının kanıtıdır.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle