GeriTelevizyon Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı yayınlandı (62. bölüm)
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı yayınlandı (62. bölüm)

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı yayınlandı (62. bölüm)

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 62. bölüm fragmanı ekranlara geldi. Dizinin yeni bölüm fragmanında yaşanan merakla bekleniyordu. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 62. bölümde Ünal, masa üyelerinin canını hiçe sayıyor.. Tüm masa üyeleri tehlikede fakat Hızır yine bir planın içinde.. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanında başka neler yaşanıyor?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 62. bölümü için nefesler tutuldu. Entrika ve aksiyon yüklü sahneleriyle diziseverlerin dikkatini çeken dizinin son bölüm finali ardından Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı merak konusu oldu. Hızır ve masa arasında neler olacağı yeni bölümde netleşecek. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 62. bölüm fragmanı yayımlandı mı?

Silah ticaretinde Ünal'ın, izlediği yeni stateji ve olaylardan Hızır'ın haberi olmaması ilk başta kaosa neden olurken, Ünal'ın bu oyunu neden kurduğu sonradan ortaya çıktı.

Annesinin ölümünün Meryem'in ellerinden geldiğini öğrenen Alparslan, hesaplaşmak üzere soluğu cenaze evinde almıştır. İtiraf etmesi zor olan bu gerçeğe yaşananlara tanık olan hiç kimse inanamaz. Çakırbeyli ailesinin bu yüzleşmeden sonra vereceği tepki merak konusudur.

Davut'un yerine getirilen Serkan görevini kötüye kullanarak örgütlere silah satma peşindedir. Bu yüzden vatanına bağlı bir adam olan Hızır'ın masada söz sahibi olmasına engel olmaya çalışır. Bu süreçte tüm masa üyeleri birbirlerinden habersiz operasyona gönderilir. Serkan'ın isteği üzerine, gerçekleşecek silah ticareti Hızır'dan saklanacaktır. Herkes devletin sınavına tabi tutulduğunu düşündüğünden bu isteğe boyun eğer. Yine dostları tarafından ihanete uğrayan Hızır, arkasından çevrilen işleri öğrenmekte geç kalmaz. Masasının akıbetini düşünen Ünal ise oyun kurmaktaki yeteneğini bir kere daha kanıtlayacaktır. Çevrilen oyunda Suzi'ye de önemli bir görev düşer. Bu O'nun Çakırbeylilere son yardımı olacaktır belki de…

Eşyalarını toplamak için evine giden Esra, İlyas'tan son bir hamle bekler. İsteği, yaşadıkları hayatı terk edip uzaklarda yeni bir hayat kurmaktır. İlyas için ailesini bırakıp gitmek gibi bir durum söz konusu olamaz bu yüzden ayrılık her kadar ağır olsa da bu kararının arkasında duracaktır. Diğer yandan ülkesine gönderilmek üzere olan Suzi de geri dönmek için İlyas'ın O'na bir neden vermesini beklemektedir.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle