GeriTelevizyon Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 90. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 90. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 90. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin son bölümünün ardından yeni bölüm fragmanı merakla bekleniyor. Dizinin son bölümünde Hızır gizli planını uygulamaya çalışırken bir çok dostunu da karşısına alıyor. Hakkı ve Ekrem'in bağlantısını çözen Hızır, onları açığa çıkarmak için Davut ve Ünal ile hazırlanan plan yeni bölümde nasıl işleyecek.. Oğlunu Hakkı'nın elinden kurtarmak için kaçırdığı muhasebeciyi geri vermek zorunda kalan Hızır yeni bir plan uygulayacak mı? Tüm bunlar yaşanırken final sahnesinde Hurşit'in vurulması ve ölüp ölmediği izleyicilerin merak ettiği konular arasında yer alıyor.

Davut'un yaşadığı gerçeğini öğrenen Hızır'a ikinci sürpriz, Ünal ile iş birliği içinde olan Hızır Ali'den gelir. Yakınları tarafından aldatıldığını düşünen Çakırbeyliler, onlardan habersiz çevrilen oyunun büyüklüğü karşısında sarsılırlar. Uluslararası güçlerin savaşında bir adım önde olabilmek adına Hızır da bu oyuna katılmak, Pudra Hakkı ile uzlaşmak zorundadır.

Ekrem'e kadar uzanan düşman zincirinin halkaları tek tek ortaya çıkarılıp yok edilene kadar da hep birlikte hareket etmek gerekecektir. Meryem'in aklı ise bir an önce cezaevinden çıkmasını beklediği oğlundadır. Bunun için Ceylan'dan yardım isteyen Meryem, oğlunu orada son kez ziyaret ettiğini düşünürken duydukları karşısında hayrete düşer. Annesinin karşısına eskisinden farklı biri olarak çıkan Ömer'in dönüşümü, bundan sonrası için seçtiği yolun göstergesidir.

Geçtiğimiz haftalarda bölüm fragmanları Pazar günleri ekranlara gelmişti. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlanmadı. Yeni bölüm fragmanı yayınlanır, yayınlanmaz haberimizde olacak.. 

 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle