GeriTelevizyon Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde şok! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde şok! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde şok! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde yaşananlar normal seyrinde ilerlerken final sahnedinde meydana gelen olay izleyenleri şoke etti. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde Alparslan babasının katili olarak gördüğü Ünal'ı vurdu. Peki bu yaşananların ardından Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin son bölümünde aksiyonu yüksek anlar yaşandı. En önemli olayın final sahnesinde geliştiği Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da Alparslan, masanın lideri Ünal'ı vurarak beklenmedik bir olaya imza attı. Bunların öncesinde Serkan tüm hazırlığı ile operasyonu kurmuş ve Alparslan'ın, Avni'yi vuracağını hesaplayarak, ekibine vur emri vermişti. Bu noktada dikkat çeken durum ise 'öldürmek için vurun' emri oldu.

Alparslan, Ünal'a iki kurşun sıkmış ve tam üçüncüyü sıkacakken, amcası Hızır, onun üzerine atlamış ve arkalarında bulunan ağaca yaslayarak yeğeninin vurulmasını önlemişti. Şimdi olayların devamında neler yaşanacağı merakla bekleniyor.

Sosyal medyada izleyicilerin yorumuna göre bu durum Ünal ve Alparslan'ın, Serkan'a hazırladıkları bir tuzak olarak değerlendiriliyor. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlanır yayınlanmaz haberimizde olacak

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin son bölümünü izlemek için tıklayın

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Masanın etrafındakiler hatalarının bedelini örgütle savaşmak zorunda kalarak ödüyor. Simsar Cemil'e düzenlenen baskının sonuçları ağır olur. Ava giderken avlanan masa üyelerinden Ender'in korktuğu başına gelmiştir. Herkesi bitirme planlarında eylemlerine ara vermeyen Avni ve Cemil silah ticaretinde tekel olma yolunda birlikte hareket etmeye devam ederler. Hızır'ın ise sabrı taşmaktadır. Avni'yi örgüte karşı birlikte hareket etmeye yanaşmazsa öldürmekle tehdit eder. Bunun için ilk isteği düşmanlarını köşeye sıkıştı?rabileceği bir adrestir. Ünal'ın derdi de hem CIA tarafından korunan hem de İstihbaratta eli kuvvetli olan Avni'yi bitirmektir. Böylece eski gücüne tekrardan sahip olabilecektir. CIA ile bir araya gelen Alp ile Ceylan oynadıkları tehlikeli oyunda çok önemli bir noktaya gelirler. Kimin kazanacağını kestirmenin güç olduğu bu kumarın sonunda kaybedeni feci bir son beklemektedir.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle