GeriTelevizyon Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde Kudret tuzağa düştü!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde Kudret tuzağa düştü!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde Kudret tuzağa düştü!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde yaşananların ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusu izleyiciler tarafından merak edilirken, bölümün son sahnesinde sürpriz olaylar yaşandı. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 105. bölümün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde Kudret, Yaşar'ın sevgilisi Derya'yı kaçırarak Yaşar'ın büyük bir karar almasına sebep oldu. Yaşar olaylardan sonra herşeyi bırakma kararı aldı. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin son bölümünün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlanmadı.

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

İntikam arzusuyla hareket eden Kudret, Cia'in desteğini arkasına almış olmanın vermiş olduğu özgüvenle babasını dahi öldürebilecek bir caniye dönüşmüştür. Ağına ikinci kez düşürdüğü Derya'nın peşinden, bu kez kurulan tuzağa tanık olan Meryem'in de canı tehlikeye girer. Çakırbeyliler ile birlikte Yaşar'ın da bir numaralı belası haline gelen Sam'in oyuncağını bulup yok etmeden, başa gelebilecek yeni belalara engel olmak mümkün değildir. Derya'yı düştüğü tuzaktan kurtarabilmekten başka bir isteği olmayan Yaşar'ın en büyük adağı, silahını gömüp sevdiğiyle birlikte sıfırdan bir hayat kurmak olacaktır.

Tanık olduğu bunca şeyden sonra Hızır ile boşanmakla ilgili kararından dönmesi beklenen Meryem ise geri adım atmayarak herkesi şaşırtır. Dostuyla düşmanıyla üyelerinin teker teker eksildiği masa, yeni bir yol çizme kararı almadan önce son kez güvenmedikleri liderleri Ünal'ı karşılarına alır. Bir güven testine dönüşen toplantıda Hızır, arkasından ölümünü planladığını bildiği Ünal Kaplan ile ilgili nihai kararı verecektir. Bu esnada yakın geçmişinden bihaber olan Tipi'nin de Kudret'in ölümcül planları arasında olabileceğini kimse tahmin edemez.

 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle