GeriTelevizyon Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 74. bölüm ile ekranlara geldi. Dizinin son bölümünde merak uyandıran olaylar tek tek aydınlanırken, Hızır ve ailesi daha zor günler yaşamamak için bir dizi plan hazırlığı içinde. Mübeccel'in, Servet'in yaptığı gizli silahı ve yaşananları anlatmasının ardından Hızır, onları yurt dışına göndermek istiyor.. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz final sahnesinde ise beklenmedik bir olay yaşanıyor.. İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm ve ardından yayınlanan yeni bölüm fragmanı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin dün akşam yayınlanan son bölümünün ardından yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Dizinin son bölümüne masa toplantısı damga vururken, final sahnesindeki patlama herkesi şoke etti. Vedalaşmak için fidanlığa gelen Servet ve Eşinin aracı patladı.. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 75. yeni bölüm fragmanında neler yaşanıyor? İşte son bölümde yaşanan ve yeni bölüm fragmanı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi bu hafta ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine yine nefes kesen dakikalar yaşattı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da heyecan doruktaydı. Dizinin bu hafta yayınlanan son bölümünde Zeyno'nun intikamının alınmasında büyük katkısı olan Servet, kısa zamanda düşmanlar tarafından fark edildi. Mübeccel'i de yanına alarak bir an önce ülkeyi terk etmekten başka çaresi kalmadı. 

YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK

Hızır, kızının ölümüne sebebiyet veren düşmanından tüm zor koşullara rağmen intikamını almış, kalbini biraz olsun soğutmuştur. Bunun gerçekleşmesine olanak sağlayan Nevzat, öldürülenin bir gizli tanık olması nedeniyle, devletin gölgesinin artık Çakırbeyliler üzerinde olmayacağını açıkça belirtir. Böylece masaya kabul görülecekleri konusunda söz verilen yeni isimler, olduğundan daha tehlikeli bir konuma gelir. Bir an önce yok edilmeleri mevzusunda uzlaşılsa da Kimsesiz Yaşar masada yapacağı hamlesiyle dokunulmaz olmayı başaracaktır. Tam bitti denilen yerden yeniden başlayan felaketler zinciri kimsenin rahat bir nefes almasına izin vermez. Zeyno'nun intikamının alınmasında büyük katkısı olan Servet, kısa zamanda düşmanlar tarafından fark edilir. Mübeccel'i de yanına alarak bir an önce ülkeyi terk etmekten başka çaresi kalmaz. Yapacakları yolculuğun varacağı yeri ise kimse tahmin edemeyecektir. 

SON BÖLÜMDE YAŞANANLAR

Hızır Çakırbeyli için yola çıkan kurşun hedefini şaşırınca Zeyno'nun hayatına mal olur. Çakırbeyli Ailesi bu kez en günahsızlarını bırakır toprağa. Canından can giden Meryem günahlarının bedelini bu denli ağır ödediğinden yakınır. Kızının katilinin bulunması artık hayattaki tek amacıdır ve bunun için yapamayacağı şey yoktur. Aileyi karanlığa boğan kaybın faillerini bulmak için herkes üstüne düşeni yapacaktır. Bu seferberlikte düşmana en çok yaklaşan ise Ceylan olacaktır.

Ceylan'ın görüştüğü kişiler bir isim vermenin karşılığında Ünal Kaplan'ın masasına oturmayı teklif ederler. Hızır'ı, yıkıcı hamleleriyle geri döndürmeyi başaran güçlerin tetikçilerine ulaşılacaksa eğer bu isteğin gerçekleşmesi imkansız olmayacaktır. Diğer bir kızını kaybeden baba Ünal Kaplan da Çakırbeyli Ailesi için yardıma hazırdır ama bu savaşın ne kadar kanlı olacağının da farkındadır.

Kayıp yaşamaktan usanmış Hayriye ana da düşer katilin peşine. Hurşit'in kaçarken bulup getirdiği tetikçiyle yapılacak yüzleşme ise beklenmedik bir şekilde sonuçlanacaktır.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle