GeriTelevizyon Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu akşam yayınlanan son bölümünün ardından 64. bölüm fragmanı yayınlandı mı?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  1
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu akşam yayınlanan son bölümünün ardından 64. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu akşam yayınlanan son bölümünün ardından 64. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu akşam yayınlanan son bölümüyle izleyicilerine oldukça aksiyon dolu dakikalar yaşatmayı başardı. Ekranların herkes tarafından büyük bir ilgiyle takip edilen yeraltı dünyasını ayrıntıyla anlatan dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümleriyle çarşamba akşamı ekranlarda olacak. Dizinin bu akşam yayınlanan son bölümünde Simsar Cemil'e düzenlenen baskının sonuçları ağır oldu. Ava giderken avlanan masa üyelerinden Ender'in korktuğu başına geldi. Nefes kesen son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 64. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu akşam yayınlanan heyecan dolu son bölümüyle ekranlara geldi. Dizinin bu akşam yayınlanan son bölümünde meydana gelen olaylar izleyicileri adeta şoke etti. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın bu akşam yayınlanan son bölümünde Alparslan yine hamlesini yaparken, hiç beklenmeyen bir tedbir heyecan yarattı. Hızır'ın ise sabrı taşmaktaydı. Avni'yi örgüte karşı birlikte hareket etmeye yanaşmazsa öldürmekle tehdit etti. Heyecan dolu son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı araştırılmaya başlandı. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 64. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 64. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlanır yayınlanmaz haberimizden izleyebilirsiniz.

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Masanın etrafındakiler hatalarının bedelini örgütle savaşmak zorunda kalarak ödüyor. Simsar Cemil'e düzenlenen baskının sonuçları ağır olur. Ava giderken avlanan masa üyelerinden Ender'in korktuğu başına gelmiştir. Herkesi bitirme planlarında eylemlerine ara vermeyen Avni ve Cemil silah ticaretinde tekel olma yolunda birlikte hareket etmeye devam ederler. Hızır'ın ise sabrı taşmaktadır. Avni'yi örgüte karşı birlikte hareket etmeye yanaşmazsa öldürmekle tehdit eder. Bunun için ilk isteği düşmanlarını köşeye sıkıştı?rabileceği bir adrestir. Ünal'ın derdi de hem CIA tarafından korunan hem de İstihbaratta eli kuvvetli olan Avni'yi bitirmektir. Böylece eski gücüne tekrardan sahip olabilecektir. CIA ile bir araya gelen Alparslan ile Ceylan oynadıkları tehlikeli oyunda çok önemli bir noktaya gelirler. Kimin kazanacağını kestirmenin güç olduğu bu kumarın sonunda kaybedeni feci bir son beklemektedir.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Planları bozulan Serkan kendisine oyun kuranların peşini bırakmamakta kararlıdır. Ünal Kaplan yine stratejik davranarak masasındakileri öne atar. Karşı karşıya gelen iki büyük güç arasında kılıçlar çekilmiştir artık. Silah beklerken ölümle karşılanan örgüt üyelerinin arkasındakiler hesap sormak üzere ortaya çıkarlar. Avni'nin başını çektiği bir plan kurulur. İlyas dahil tüm masa ve galeridekiler kapana kıstırılır.

Şu sıralar herkesin amacı aynıdır; içerdeki hainlerin ortaya çıkması. Suzi'nin Amerika'ya gidişinin arkasındaki sebep, Avni ile CIA arasındaki bağlantıları çözmektir. Görevinden el çektirildiği bilinen Davut da aslında içerdeki hainler ortaya çıksın diye Serkan'ın gelişine göz yummuştur. Arkasındaki güçlerle birlikte yok edilmek istenen Avni için Ceylan da kolları sıvar. Bu işlerin ortasında olan Ceylan ile ilgili taşlar da iyice yerine oturur.

Ceylan'ın yapılan planlar dahilinde Avni ile buluşması Hızır'a büyük dert olur. Herkes bunu kıskançlık olarak algılar. Meryem de bu tehlikeyi ortadan kaldırmak için harekete geçer. Çakırbeyli hanesinde tüm bu olanların yanında Suzi rüzgarı da hala etkisini göstermektedir.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle