GeriTelevizyon Emre Durak kimdir? Survivor 2019 adayı Emre Durak nereli?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Emre Durak kimdir? Survivor 2019 adayı Emre Durak nereli?

Emre Durak kimdir? Survivor 2019 adayı Emre Durak nereli?

Emre Durak, Survivor 2019 adayları arasında yerini aldı. Geçtiğimiz yıl Survivor All Star'a sonradan dahil olan Emre Durak, hiperaktif tavırlarıyla çok konuşulmuştu. Peki, seyircilerin oy vermesi halinde yeniden yarışmaya katılma hakkı kazanacak olan Emre Durak kimdir? İşte, o isim hakkında merak edilen bazı bilgiler

Emre Durak, 1997 yılında Adana'da dünyaya gelmiştir. Spor Bilimleri Fakültesi'nden Doğal Kaynaklar Reaksiyon ve Turizm bölümü mezunu olan Emre Durak, ekstrem sporlarla ilgilenmektedir.

Güncel yaşantısında animatör olarak çalışan Emre Durak, Anadolu Üniversitesi Doğal Kaynaklar Reaksiyon ve Turizm’i mezunu. Meslek olarak Dublörlük de yapan yarışmacı, doğa sporlarına olan merakı ile biliniyor. Doğa, orman ve dağ yürüyüş ve sporları ile ilgilenen yarışmacının Youtube kanalı da bulunuyor. Bu kanalda tehlikeli videoları da çeken yarışmacı aksiyon ve çılgınlığı çok seviyor. Aksiyon sahneleri çeken Emre Durak tam bir Survivor gibi yaşıyor.

Survivor 2019 öncesinde açıklama yapan Emre Durak, şu ifadelerde bulundu;

"Elendiğim günden beri, yılmadan, canımla, kanımla bir daha Survivor'a gideceğim günü bekledim. Ama unutmadım ki beklediğin gün gelecekse çektiğin acı kutsaldır. Türk'ün hızını, hırsını, gücünü göstermeye geliyorum. İhtiyacım olan sizin de bana inanmanız. Gayretle, çabayla her gün çalıştım. Türkiye-Yunanistan olacağını öğrendim. Türkiye'yi temsil etmek, bu şerefe nail olmak bana ayrı bir gayret verdi."

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle