GeriTelevizyon Elimi Bırakma dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Elimi Bırakma dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Elimi Bırakma dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Elimi Bırakma dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine şoke eden dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Cenk’in Azra’ya olan inadından Cansu’yla bir ilişkiye başlaması her şeyi değiştirdi. Son bölümün sona ermesinin yeni bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Peki, Elimi Bırakma dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Elimi Bırakma dizisi yayınlanan son bölümüyle izleyicilerine heyecan dolu anlar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Cansu, Cenk’in ona attığı adım karşısında şüphelere boğuldu. Son bölümün sona ermesinin yeni bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Peki, Elimi Bırakma dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Elimi Bırakma dizisinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlanır yayınlanmaz haberimizden izleyebilirsiniz.Cenk’in Azra’ya olan inadından Cansu’yla bir ilişkiye başlaması her şeyi değiştirecektir. Cenk için bu durum sandığından zor olsa da Cansu’yu sevmek için elinden geleni yapmaya hazırdır.

Cansu, Cenk’in ona attığı adım karşısında şüphelere boğulur. Cenk’in ona attığı adımın sebebini anlamaya çalışırken Azra’nın kendisini tanımazlıktan gelmesini anlamlandırmaya çalışır. Cansu, Cenk’in ona olan duygularından şüphelense de ona kalbinin kapılarını açmaya yine de hazırdır.

Mert’in kaybolmasıyla ilgili gelen bir haber Azra ile Sumru’nun yollarının bir kez daha kesişmesine sebep olur. Her yerden köşeye sıkışan Sumru için tehlike çanları çalar. Sumru için yolun sonu gelmiş midir?

 

 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle