GeriTelevizyon Kolpaçino filminin ünlü oyuncusu Ebubekir Öztürk (Ganyotçu) kimdir? Kaç yaşındadır?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kolpaçino filminin ünlü oyuncusu Ebubekir Öztürk (Ganyotçu) kimdir? Kaç yaşındadır?

Kolpaçino filminin ünlü oyuncusu Ebubekir Öztürk (Ganyotçu) kimdir? Kaç yaşındadır?

Kolpaçino filminin ünlü oyuncusu Ebubekir Öztürk, birçok vatandaş tarafından oldukça merak konusu oldu. Kolpaçino filmindeki Ganyotçu karakteriyle gönüllerde taht kuran Ebubekir Öztürk, geçtiğimiz gün sosyal medyada yayılan İzmir marşına hakareti ndeniyle birçok kişiden eleştiri yağmuruna tutuldu. Arkadaşlarıyla birlikte bir video çeken Ebubekir Öztürk oldukça tepki topladı. Peki, Kolpaçino filminin ünlü oyuncusu Ebubekir Öztürk (Ganyotçu) kimdir? Kaç yaşındadır?

Ebubekir Öztürk Kolpaçino serilerinde oynadığı Ganyotçu karakteri ile sempati kazanmış, kısa sürede izleyicilerin dikkatini çekmeyi başarmıştı. Ebubekir Öztürk bu kez referandum öncesinde çektiği bir video ile gündeme geldi. Peki, Kolpaçino oyuncusu Ebubekir Öztürk kimdir

Aslen Kafkas göçmeni olan Öztürk'ün ailesi il olarak Ağrı'ya yerleşmiştir. Ailesi 1965 yılında Ağrı'dan İstanbul ili Eyüp ilçesine göç etmiştir. Askerliğini Şırnak'ta yapan Öztürk, bir çatışmada yaralanmıştır. Şafak Sezer'in asker arkadaşı olan bir kişi sayesinde Sezer ile tanışan Öztürk, onun 1998 yılından itibaren şoförlüğünü yapmaya başlamıştır. Hafızlık ve oyuncu Şafak Sezer'in şoförlüğünü yapan Öztürk, şoförlük yaptığı esnada Sezer tarafından Kutsal Damacana filminde oynamaya ikna oldu. Daha sonra yine Sezer'in başrolünü oynadığı Kolpaçino ve devam filmi Kolpaçino Bomba filmlerinde Ganyotçu rolünü oynadı. 2010 yılında da, yine Şafak Sezer ile birlikte Hanımeli Sokağı isimli televizyon dizisinde Ali Kunduz karakterini canlandırdı.

Televizyon

Hanımeli Sokağı (TV dizisi) (2010) Ali Kunduz
Türk Malı (2010)
Dedemin Dolabı (TV dizisi) (2012)
Polis Hikayeleri (TV dizisi) (2012)
Köstebekgiller (TV dizisi) 2013
Pirdino (TV dizisi) (2014) Şimşek
Filinta (TV dizisi) (2015) Bekri

Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle