GeriTelevizyon Dolunay dizisi oyuncuları ile araştırılmaya devam ediyor! İlk bölüm yayınlandı!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  2
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Dolunay dizisi oyuncuları ile araştırılmaya devam ediyor! İlk bölüm yayınlandı!

Dolunay dizisi oyuncuları ile araştırılmaya devam ediyor! İlk bölüm yayınlandı!

Dolunay dizisi oyuncuları, dizisi ilk bölümün ekrana gelmesiyle birlikte izleyicilerin ilgisini çekmeyi başardı. Yaz aylarının vazgeçilmezleri aşk dizilerinin arasında yerini alan Dolunay dizisi, oyuncuları ile merak konusu oldu. Can Yaman ve Özge Gürel gibi isimlerin baş rollerde yer aldığı Dolunay dizisi, oyuncuları ile araştırma konusu oldu. İşte, ilk bölümüyle dikkat çeken dizinin oyuncuları

Tanıtım fragmanlarıyla dikkat çeken Dolunay dizisi oyuncularıyla da ilgi odağı oldu. Gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla tam bir gençlik dizisi olan Dolunay, sürprizlerle dolu bir aşkın öyküsünü anlatıyor. Başrollerini Can Yaman ve Özge Gürel'in paylaştığı dizide sevilen yüzler var. İşte Dolunay dizisi oyuncuları ve karakterleri!

Gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla tam bir gençlik dizisi olan Dolunay, sürprizlerle dolu bir aşkın öyküsünü anlatıyor. Kiraz Mevsimi dizisiyle yıldızı parlayan Özge Gürel’in profesyonel bir aşçı olmak isteyen Nazlı’yı, İnadına Aşk ile tanınan Can Yaman’ın ise aşka küsmüş bir adam olan Ferit’i canlandırdığı Dolunay 4 Temmuz Salı akşamı ilk bölümüyle ekranlara ‘merhaba’ dedi.

DOLUNAY DİZİSİ OYUNCULARI VE KARAKTERLERİ

CAN YAMAN – FERİT

Çalışkan ve soğukkanlı olan Ferit başarılı bir iş adamıdır. Hayatını planlar üzerine kurmaktan hoşlanan Ferit; düzenli, titiz ve simetriye önem verir. Düzenli olmasının yanı sıra iyi bir gurmedir. Kadınlara karşı mesafeli, çevresinde duvarları olan genç bir adamdır.

ÖZGE GÜREL – NAZLI

İnatçı ve girişken bir ruha sahip olan Nazlı, küçük yaştan beri çalışıyor. Tutkunu olduğu işi yapmak için Gastronomi okuyor. Japon kültürüne olan ilgisini eğitimini aldığı gastronomi ile birleştirmeye hevesli olan Nazlı, arkadaş canlısı olmasına rağmen erkeklere karşı utangaç. Nazlı, kız kardeşi Asu’ya düşkün, ailesinden uzakta kardeşine annelik yapıyor.

HAKAN KURTAŞ – DENİZ

Sanatçı ruhlu, duygusal ve yetenekli Deniz; resim yapıyor, davul çalıyor, beste yapıyor. Her alanda yaratıcı ve yeni şeyler öğrenmeye aç oluşu ile mutluluk ya da depresyon dahil her duyguyu dorukta yaşıyor. Zeki kadınlara karşı özel bir ilgisi olan Deniz, ilişkilerinde sadık ve dürüst olmayı seviyor.

NECİP MEMİLLİ – HAKAN

Nilüfer’in kocası olan Hakan, kendine güvenen, tuttuğunu koparan biri. Ferit’le Nilüfer’in yolları ayrılınca da harekete geçmiş ve Nilüfer ile evlenmiştir. Ferit'e takıntısı olan Hakan onlara rakip olan büyük bir şirketin patronudur.

ÖZNUR SERÇELER – FATOŞ

Deli dolu, güzel, neşeli, cıvıl cıvıl biri olan Fatoş, insan ilişkileri iyi, sabırlı ve alttan almayı bilen eğlenceli bir kadın. En büyük hayali zengin bir koca bulmak olan Fatoş tüm hayallerine ancak bu şekilde kavuşacağını düşünüyor.

İLAYDA AKDOĞAN – ASUMAN

Güzel, kıskanç, hırslı, zekasını kötü yönde kullanmaya meyilli bir genç kız olan Asuman, ablası Nazlı’yı sever ama bir yandan da delicesine kıskanır. Zengin bir koca bulmak için her şeyi yapabileceğini düşünen Asuman kötü olmaktan asla korkmayan, etrafında kendi gibi gözü yüksekte olan arkadaşlarıyla takılmaktan hoşlanıyor.

TÜRKÜ TURAN – ALYA

Güzel ve başarılı olmak için uğraşan bir şarkıcı olan Alya, Deniz’in ayrılmaya çalıştığı eski sevgilisi. Deniz'i çok seven Alya onun değişken tavırlarından dolayı bozulan dengesi sebebi ile depresif ve ne yapacağı belli olmaz tavırlara sahip.

DOLUNAY DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Dolunay dizisinin nerede çekildiği net bir şekilde bilinmese de, İstanbul içerisinde çeşitli bölgelerde çekimin devam ettiği bilgisi yer alıyor.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle