GeriTelevizyon Dolunay dizisi neden yok, bitti mi?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Dolunay dizisi neden yok, bitti mi?

Dolunay dizisi neden yok, bitti mi?

Dolunay dizisinin Star Tv yayın akışında yer almaması kafalarda soru işareti bıraktı. Başrollerini Can Yaman ve Özge Gürel’in paylaştığı dizinin takipçileri, ‘Dolunay dizisi neden yok, bitti mi?’ sorusuna yanıt arıyor. İşte yaz dizisi olarak başlayan Dolunay’ın akıbeti.

Romantik komedi dizisi Dolunay ekran macerasını yılbaşı gecesi noktaladı ancak o günü ekran başında geçirmeyen dizi takipçileri, ‘Neden yok, bitti mi?’ gibi soruları gündeme getirdi. İnadına Aşk dizisiyle yıldızı parlayan Can Yaman’ın Ferit, Kiraz Mevsimi’ndeki performansıyla uzun süre adından söz ettiren Özge Gürel’in ise Nazlı karakterine hayat verdiği Dolunay’ın final bölümünde büyük sürprizler vardı. İşte Dolunay final bölümünü kaçıranlar için kısa bir özet!

Ferit’i Nazlı ile tehdit eden Hakan, polisler tarafından götürüldü. Annesi ile ilgili öğrendiği gerçeklerle sarsılan Ferit’e destek ise yine Nazlı’dan geldi. İkili, atlattıkları badirelerden sonra aşklarına sarıldılar Yaşananlardan sonra herkes duygularında daha cesur oldu. Yeni yıl hazırlıkları tam gaz devam ederken Nazlı’nın verdiği haber yeni bir dönemin başlangıcıydı.

 

Yorumları Göster
Yorumları Gizle