GeriTelevizyon Dolunay 12 yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölüm finali şok etkisi yarattı
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Dolunay 12 yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölüm finali şok etkisi yarattı

Dolunay 12 yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölüm finali şok etkisi yarattı

Dolunay yeni bölüm fragmanı için araştırmalar başladı. 12 Eylül Salı akşamı yayınlanan Dolunay’ın son bölümünde Nazlı ve Ferit’in yeni hayatına tanık olan izleyiciler, final sahnesinde büyük bir sürpriz yaşadı. İkilinin yolları şaşırtıcı bir şekilde kesişti, şimdi ise gözler yeni bölümde! Ferit ile ortak olan Nazlı nasıl bir tepki verecek? Deniz öğrendiği gerçekleri Ferit ile paylaşacak mı? Tüm bu soru işaretleri Dolunay'ın 12. bölümünde belli olacak.

Dolunay dizisi bu hafta ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine yine nefes kesen dakikalar yaşandı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi Dolunay'da heyecan doruktaydı. Dizinin bu hafta yayınlanan son bölümünde Nazlı hayallerine bir adım daha yaklaşmıştı. Coşkuyla restoranı için hazırlık yaparken beklenmedik olaylar yüzünden işler hiç de planladığı gibi ilerlemedi. Son bölümün bitmesinin hemen ardından izleyiciler tarafından yeni bölüm fragmanını merak edilmeye başlandı. Peki, Dolunay dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Dolunay dizisinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlanır yayınlanmaz haberimizden izleyebilirsiniz.

Ferit Nazlı’nın bir sır sakladığından emindir. Sevdiği kadını kendinden uzaklaştıran bu sırrı bulmak için elinden geleni yapar. Nazlı hayallerine bir adım daha yaklaşmıştır. Coşkuyla restoranı için hazırlık yaparken beklenmedik olaylar yüzünden işler hiç de planladığı gibi ilerlemez. İstanbul'dan uzaklaşmalarını gerektirecek bir gelişme ile Nazlı ve Ferit’in ilişkisi farklı bir boyuta taşınır. Nazlı’nın Ferit’e karşı olan tutumu Deniz’i cesaretlendirir. Alya ise bu yakınlaşma karşısında kozlarını oynamaya hazırdır.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Nazlı’nın istifasına Ferit karşı atakla cevap verdi. Nazlı Ferit’ten kaçmaya çalıştıkça Ferit onu yakınında tutmanın yollarını arıyordu. Bir yandan da bu kaçışın altında yatan asıl nedeni araştırmaya başladı. Nazlı için alan gittikçe daralıyordu. Ferit’in ilgisinden saklanmak istedikçe Deniz’e sığındı. Deniz arkadaşça olan bu ilişkiyi kendi lehine çevirmek için fırsatları değerlendirir. Demet ve Hakan şirketteki yerlerini sağlamlaştırmaya çalışıyordu. Ferit’in bütün itirazlarına rağmen kendilerine çok güçlü bir destekçi buldu.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle