GeriTelevizyon Diriliş Ertuğrul yeni sezon ne zaman başlayacak? İlk tanıtımda şok
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Diriliş Ertuğrul yeni sezon ne zaman başlayacak? İlk tanıtımda şok

Diriliş Ertuğrul yeni sezon ne zaman başlayacak? İlk tanıtımda şok

Çarşamba günleri yayınlanan Diriliş Ertuğrul'un yeni sezon tarihi merak konusu olmaya devam ederken ilk tanıtım geldi. Ertuğrul Gazi'nin öldüğü izlenimi veren görüntülerle birlikte heyecan dozu arttı. 4.sezon ilk bölümünün bu ay yayınlanıp yayınlanmayacağı merak ediliyor. Peki Diriliş Ertuğrul yeni sezon ne zaman başlayacak?

Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni sezon (4. sezon) tanıtımı ekranlarda dönmeye başladı. Osmanlı Beyliği'nin ilk yıllarını konu edinen Diriliş Ertuğrul, 92. bölümüyle kaldığı yerden devam edecek. Peki 4. sezonun ilk bölümünde neler olacak? Ertuğrul ölecek mi? Bu sorunun yanıtını merak eden dizi takipçileri tarihe odaklandı. Peki Diriliş Ertuğrul yeni bölüm bugün yayınlanacak mı? Yeni sezon ne zaman?

DİRİLİŞ ERTUĞRUL NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Diriliş Ertuğrul yeni sezonunun tam olarak ne zaman başlayacağı bilinmiyor. Ancak yapım şirketi tabanlı alınan bilgilere göre dizinin en erken ekim ayında ekranlara geleceği bilgisi edinildi. Bazı internet sitelerinde yer alan iddialara göre ise dizi 25 Ekim Çarşamba akşamı ilk bölümü ile ekranlarda olacakDİRİLİŞ ERTUĞRUL'DA YENİ İSİM

Diriliş Ertuğrul dizisine son olarak Kehribar dizisinde rol alan güzel oyuncu Aslıhan Güner dahil oldu. Çemberimde Gül Oya, The İmam, Asi, Sevda Çiçeği, Yuvamı Yıkamazsın, Şefkat Tepe, Sümela’nın Şifresi, Bir Zamanlar Osmanlı, Kehribar, Muhteşem yüzyıl Kösem gibi film ve dizilerde rol alan güzel oyuncunun dizide hangi rolü canlandıracağı merakla bekleniyor.

11 EKİM ÇARŞAMBA TRT 1 YAYIN AKIŞI

05:38 İstiklal Marşı ve Günün Program Akışı

05:40 Halit Yerebakan'la Doktor Geldi

07:00 İyilik Kulübü

07:40 Yeşil Deniz

10:20 1'de Bugün

10:30 Beni Böyle Sev

12:45 Halit Yerebakan'la Doktor Geldi

14:30 1'de Bugün

14:40 Bir Yastıkta Kocayalım

16:40 Seksenler

19:10 Hava Durumu

19:15 Habere Doğru

19:30 Erhan Çelik İle Ana Haber

19:55 Doğrusu Ne?

20:00 Yabancı Sinema "Kod Adı:U.N.C.L.E."

22:30 Pelin Çift İle Gündem Ötesi

00:00 Yabancı Sinema "Kod Adı:U.N.C.L.E."

01:55 Yeşil Deniz

03:55 Beni Böyle Sev

05:35 ---


Yorumları Göster
Yorumları Gizle