GeriTelevizyon Diriliş Ertuğrul 83. yeni bölüm fragmanında Dündar Bey ölüyor mu?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Diriliş Ertuğrul 83. yeni bölüm fragmanında Dündar Bey ölüyor mu?

Diriliş Ertuğrul 83. yeni bölüm fragmanında Dündar Bey ölüyor mu?

Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı izleyicileriyle buluştu. Çarşamba günü yayınlanacak Diriliş Ertuğrul 83. bölümünde Vasilius, Dündar Bey için hain bir tuzak hazırlıyor, oba beyi için can yakma dönemi başlıyor. Peki, Dündar Bey ölüyor mu? İşte, Diriliş Ertuğrul 83. bölüm fragmanı ve yeni bölüm detayları!

Diriliş Ertuğrul son bölümde Karacahisar kalesinde komutanları öldürdükten sonra, kaleye giriş çıkışların yasaklanması Samsa, Turgut ve Kutluca’yı zor durumda bırakmıştı. Yeni bölüm fragmanında ise Konya akını kararı çıkıyor.. Peki Diriliş Ertuğrul 83. yeni bölüm fragmanında başka neler yaşanacak? İşte Diriliş Ertuğrul son bölümde meydana gelen olaylar ve dizinin yeni bölümünde yaşanacaklar!

Fitne ve fesat ile oba beyinin gücünü düşürüp saldırı fırsatı yaratmak isteyen Vasilius, gardını indirmek üzeredir. Diriliş Ertuğrul 83. bölüm fragmanında Dündar'ın aldığı Konya akını kararı, Kayı obası için bazı şeyleri değiştirecektir.

Diriliş Ertuğrul 82. bölümde; Karacahisar kalesinde komutanları öldürdükten sonra, kaleye giriş çıkışların yasaklanması Samsa, Turgut ve Kutluca’yı zor durumda bırakmış Helena’nın yardımıyla tünelden kaçarak kurtulmayı başarmışlardı. Bunun yanında Helena, onlara çok önemli bir bilgi getirmişti. Bu bilgi sayesinde Ertuğrul’lar Vasilius’un getirttiği mühimmatları elde etmişlerdi. Mühimmatları Ertuğrul’lar tarafından alınan Vasilius ardı ardına aldığı darbelerle öfkeden çılgına dönmüştür. Artık Vasilius’u kontrol etmek çok zor olacaktır. Peki Vasilius’un eylemi ne olacaktır? Ertuğrul Vasilius’a karşı nasıl bir karşı hamlede bulunacaktır? Turgut, Kutluca ve Samsa’nın kaleden kurtulmasından ve mühimmat bilgisinin Ertuğrul’a ulaştırılmasından sonra Vasilius, en yakınlarındakinden şüphelenmeye başlayacaktır. Bu şüphesinin ardından gidecek ve suçluları bulmaya çalışacaktır. Bunun için zekice bir plan yapacak olan Vasilius, acaba istediği neticeye ulaşabilecek midir? Diğer yandan Dündar gittikçe Günyeli’ye bağlanmakta, Günyeli ise gün geçtikçe Hayme Ana’ya kendini sevdirmektedir. Halime bu durumdan ziyadesiyle rahatsız olmaktadır. Ertuğrul Dündar’ı Günyeli meselesinden uyarmıştır. Peki Dündar, abisinin uyarılarını dikkate alacak mıdır?

 

Yorumları Göster
Yorumları Gizle