GeriTelevizyon Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanında oba beyi hedefine ilerliyor
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanında oba beyi hedefine ilerliyor

Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanında oba beyi hedefine ilerliyor

Diriliş Ertuğrul 103. yeni bölüm fragmanında Ares'in planları yediği darbelere rağmen devam ediyor. Hedefinde oba beyini sinsi bir planla ortadan kaldırmak olsa da başarılı olamayacak olan Ares, Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanında daha büyük darbeler yiyecektir. İşte, Diriliş Ertuğrul 103. yeni bölüm fragmanında ekrana yansıyacak olan görüntüler ve oba beyinin Karacahisar Kalesi'ne düzenleyeceği seferle ilgili bazı bilgiler

Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı yayınlandı, önemli ipuçları geldi. Savaş sahnelerinin ön plana çıkacağı Diriliş Ertuğrul 103. bölümünde Ertuğrul Bey, çok istediği Karacahisar Kalesi'ni ele geçiriyor. Öte yandan Ares yeni bir plan hazırlayarak Ertuğrul'un canını almayı planlıyor. Peki Titan’ın tuzak kurup Ertuğrul’u öldürmesini bekleyen Ares, planının başarısız olduğunu öğrendikten sonra ne yapacak? Kalede ne gibi tedbirler alacak? İşte Diriliş Ertuğrul 103. bölüm fragmanı ve yeni bölüm detayları!

Diriliş Ertuğrul yeni bölümleriyle kaldığı yerden devam ediyor. Savaş sahneleri ve karakterleriyle sık sık sosyal medyaya da konu olan Diriliş Ertuğrul 103. bölüm fragmanıyla önemli ipuçları verdi. Namaz sahnesiyle başlayan fragmanın son saniyelerine Ertuğrul'un zafer naraları damga vurdu. Ares'in akıbetini merak eden izleyiciler soru işaretlerine Diriliş Ertuğrul 103. bölümünde yanıt bulacak.YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Ertuğrul, mancınık yerinde Bahadır Bey’in cesedini bulamayınca onun kaçtığını anlamış ve onu ayağına getirmesi için Turgut’u Çavdar Obası’na göndermişti. Çavdar Obası’nı basıp beyliğe kurulan Bahadır Bey ise Aslıhan ile Turgut’u esir almıştı. Ertuğrul, Bahadır Bey’in bu yaptıklarını öğrenip Çavdar Obası’na giderken karşısına Atsız çıkmış, ondan da Ares ile Bahadır Bey’in işbirliğini ispatlayan mektubu almıştı. Nihayetinde Çavdar Obası’na giden Ertuğrul bütün suçlarından sonra Bahadır Bey’i, Sancar’ı ve onlardan yana olan beyleri bertaraf etmiş, Karaca’yı da Aslıhan öldürmüş, böylece hainler yok edilip Çavdar Obası da Türk obaları da huzura kavuşmuştu.

Bahadır’ı ortadan kaldırdıktan sonra Karacahisar Kalesi’ni fethetmek için önünde hiçbir engel kalmayan Ertuğrul nasıl bir plan ortaya koyacak? Kaleye açılan gizli geçitten girebilecek mi? Kalede ne gibi bir mukavemetle karşılaşacak? Kale fethedilebilecek mi?

Titan’ın tuzak kurup Ertuğrul’u öldürmesini bekleyen Ares, planının başarısız olduğunu öğrendikten sonra ne yapacak? Kalede ne gibi tedbirler alacak? Ertuğrul kaleye girerse ne yapacak? Kaleyi kaybedecek mi? Yoksa Ertuğrul’u mağlup mu edecek?

Yorumları Göster
Yorumları Gizle