GeriTelevizyon Diriliş Ertuğrul 99. yeni bölüm fragmanında oba beyi neler yapacak?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Diriliş Ertuğrul 99. yeni bölüm fragmanında oba beyi neler yapacak?

Diriliş Ertuğrul 99. yeni bölüm fragmanında oba beyi neler yapacak?

Diriliş Ertuğrul son bölümünden Aslıhan ve Turgut'un başına gelenlerin ardından çevredeki hainin peşine düştü. Karacahisar Kalesi ve Hanlı Pazar konusunda ciddi girişimlerde bulunan oba beyi, Diriliş Ertuğrul son bölümünde obasının başına gelenler için intikam yemini etmiştir. Peki, tüm bunların yaşandığı son bölümün ardından Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, detaylı bilgiler

Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni bölüm fragmanı için araştırmalar son bölümün hemen ardından başladı. 6 Aralık tarihli Diriliş Ertuğrul son bölümünde Sefer hazırlığı yaptığı dakikalarda Aslıhan Hatun’un zehirlendiğini öğrenen Ertuğrul Gazi, intikam yemini etti. Final anlarında Saadettin Köpek ölümle burun buruna geldi. Saadettin Köpek'in akıbetini merak eden izleyiciler yeni fragmanı araştırıyor. Peki Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Diriliş Ertuğrul dün akşam 98. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Tarihi sahneleri ve karakterleriyle sosyal medyaya da konu olan Diriliş Ertuğrul son bölümünde obada zehir şoku yaşandı. Korkunç bir tuzağa kurban giden Turgut Alp ve Aslıhan'ın ölüm kalım mücadelesi nefeslerin tutulmasına sebep olurken; Ertuğrul'un intikam yemini heyecan yarattı. Finale ise Saadettin Köpek'in can çekiştiği anlar damga vurdu. Şimdi ise gözler Diriliş Ertuğrul 99. bölüm fragmanında. Saadettin Köpek ölecek mi? Ertuğrul Gazi intikamını alabilecek mi? Tüm bu soru işaretleri 13 Aralık tarihli yeni bölümde belli olacak ancak dizinin müdavimleri bir ipucu alma umuduyla yeni fragmanı sorguluyor. 

Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı ancak birkaç gün içinde yayınlanması bekleniyor.

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Obaya dönen Ertuğrul, Hanlı Pazar’a gidip satışı durdurmuş ve Dündar’ın aldığı göç kararını da bozarak Kayıları gene eski düzenine kavuşturmuştu. Sultan’ın fermanıyla uç beyliği alametlerini Oğuz beylerinin önünde Emir Saadeddin’in elinden almıştı. İlk iş olarak satışı bozduğu esnada kendisine kılıç çeken ve iki Çavdar alpının ölümüne sebep olan Bahadır Bey’in oğlu Sancar’ı sürgün etmişti. Sultan tarafından tam yetki verilen Ertuğrul’un bundan sonraki hamleleri ne olacak? Kendisine tuzak kuranın Ares olduğunu Ares’e söyleyecek mi? Karacahisar Kalesi’ni fethedebilecek mi?

Sultan tarafından Konya’ya çağırılan Emir Saadeddin’in bundan sonraki planı ne olacak? Tekfur Ares ile ittifakı devam edecek mi? Bahadır Bey’e karşı tavrı ne olacak? Ertuğrul’un Karacahisar Kalesi’ni fethetmesini engellemeye çalışacak mı?
Ares, Ertuğrul’dan tuzak meselesini öğrenebilecek mi? Ertuğrul’a dostluk elini mi uzatacak yoksa savaş hazırlıklarına devam edip taarruza mı geçecek? Tehlikeli savaşçı Titan’a ne görevler verecek?

Aslıhan, amcası Bahadır Bey ile olan beylik çekişmesinde onu yenebilecek mi? Bahadır Bey, Ertuğrul’un gelişinden ve oğlunun sürgün edilişinden sonra ne yapacak? Dündar’ın sürgün edilip ona destek veren beylerin beylikten azledilmesinden sonra Kayı obasında yeni düzen nasıl olacak? Yeniden Ertuğrul’un gölgesine giren Kayıları bundan sonra neler bekliyor?

Obaya dönen Ertuğrul, Hanlı Pazar’a gidip satışı durdurmuş ve Dündar’ın aldığı göç kararını da bozarak Kayıları gene eski düzenine kavuşturmuştu. Sultan’ın fermanıyla uç beyliği alametlerini Oğuz beylerinin önünde Emir Saadeddin’in elinden almıştı. İlk iş olarak satışı bozduğu esnada kendisine kılıç çeken ve iki Çavdar alpının ölümüne sebep olan Bahadır Bey’in oğlu Sancar’ı sürgün etmişti. Sultan tarafından tam yetki verilen Ertuğrul’un bundan sonraki hamleleri ne olacak? Kendisine tuzak kuranın Ares olduğunu Ares’e söyleyecek mi? Karacahisar Kalesi’ni fethedebilecek mi? Sultan tarafından Konya’ya çağırılan Emir Saadeddin’in bundan sonraki planı ne olacak? Tekfur Ares ile ittifakı devam edecek mi? Bahadır Bey’e karşı tavrı ne olacak? Ertuğrul’un Karacahisar Kalesi’ni fethetmesini engellemeye çalışacak mı? Ares, Ertuğrul’dan tuzak meselesini öğrenebilecek mi? Ertuğrul’a dostluk elini mi uzatacak yoksa savaş hazırlıklarına devam edip taarruza mı geçecek? Tehlikeli savaşçı Titan’a ne görevler verecek? Aslıhan, amcası Bahadır Bey ile olan beylik çekişmesinde onu yenebilecek mi? Bahadır Bey, Ertuğrul’un gelişinden ve oğlunun sürgün edilişinden sonra ne yapacak? Dündar’ın sürgün edilip ona destek veren beylerin beylikten azledilmesinden sonra Kayı obasında yeni düzen nasıl olacak? Yeniden Ertuğrul’un gölgesine giren Kayıları bundan sonra neler bekliyor?

Yorumları Göster
Yorumları Gizle