GeriTelevizyon Diriliş Ertuğrul 84. bölüm fragmanında şehitlerin intikamı isteniyor!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  3
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Diriliş Ertuğrul 84. bölüm fragmanında şehitlerin intikamı isteniyor!

Diriliş Ertuğrul 84. bölüm fragmanında şehitlerin intikamı isteniyor!

Diriliş Ertuğrul 84. bölüm fragmanında şehitlerin intikamını almak isteyen oba beyi, hiçbir şeyin kendisine engel olamayacağını ifade ediyor. En sevdiği insanları cihan savaşında kaybeden oba beyi, Diriliş Ertuğrul 84. bölüm fragmanında bu savaşın alevleneceğini dile getirmiştir. İşte, yeni bölümde neler yaşanacağı merak edilen Diriliş Ertuğrul 84. bölüm fragmanı ve detayları

Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanında oba beyinin intikam sözleri düşmana korku veriyor. Son bölümde Doğan Alp'in öldürülmesini kabul göremeyen oba beyi, bunun hesabının verileceğini ifade ediyor. Diriliş Ertuğrul 84. yeni bölüm fragmanında hiçbir hesabını yarıda bırakmadığını ifade eden oba beyi, iddialı sözlerde bulunuyor. İşte, intikam ateşinin her geçen gün alevlendiği Diriliş Ertuğrul 84. bölüm fragmanından detaylar

Diriliş Ertuğrul son bölümde Ertuğrul'un en yakın alplarından olan Doğan Alp öldürüldü. Bunun üzerine obada yas hakimken, son bölümün ardından yayınlanan yeni bölüm fragmanında Ertuğrul en yakınını kaybetmenin üzüntüsünü yaşarken, 'andımız olsun ki şehidimizin kanı kurumadan intikam bize vaciptir' diyerek intikam yemini ediyor.

Diriliş Ertuğrul'da Doğan Alp karakterini canlandıran Cavit Çetin Güner son bölümde diziye veda etti. Ayrıca dizinin karakterlerinden Haçaturyan usta yayınlanan son bölümde diziye veda etti.

Cavit Çetin Güner'in canlandırdığı Doğan Alp karakterinin özellikleri

İsmiyle müsemmadır. iyi bir iz sürücüdür. İklimi, araziyi, bitkiyi ve coğrafyayı tanır. Doğan Alp, nice zorlu şartlarda bir çözüm bulma yeteneğine sahiptir. ertuğrul’un can yoldaşı ve en güvendiği Alpları arasındadır. Kendisine verilen görevi ne pahasına olursa olsun yapacak kadar cesur, bu görevde canını verecek kadar fedakâr ve büyük çarpışmalardan sağ çıkabilecek kadar iyi bir dövüşçüdür. mizah yönü kuvvetlidir. Bu, ona diğer Alplar arasında farklı bir yer kazandırır. Sevilen ve güvenilen bir Alptır.


DİRİLİŞ ERTUĞRUL YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanında Doğan Alp'i kaybeden Ertuğrul, intikam yemini ediyor. Fragmanın en dikkat sözleri ise 'kolumuz kanadımız kırıldı diye ah etmenin vakti değildi. Bugüne kadar hiç bir hesabımı yarıda bırakmadım ben' diyerek yola çıkıyor..

Diriliş Ertuğrul 84. bölüm fragmanında şehitlerin intikamı isteniyor

Engin Altandüzyatan rol arkadaşı Cavit Çetin Güner'e bu fotoğraf ve altına paylaştığı notla veda etti..

 

Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle