GeriTelevizyon Diriliş Ertuğrul dizisinin son bölümünün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  1
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Diriliş Ertuğrul dizisinin son bölümünün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Diriliş Ertuğrul dizisinin son bölümünün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Diriliş Ertuğrul dizisi dün akşam nefes kesen bir macera ile ekrana geldi. Dizinin son bölümünde Ertuğrul girilmez denen kaleye girdi ve düşmanları bir bir etkisiz hale getirdi. Peki Diriliş Ertuğrul son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte dizinin son bölümünde meydana gelen olaylar

Diriliş Ertuğrul dizisi dün akşam ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine nefes kesen dakikalar yaşatmaya devam etti. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren izleyicilerin fenomen dizisi haline gelen Diriliş Ertuğrul'da dün akşam heyecan doruktaydı. Dizinin dün akşam yayınlanan son bölümünde heyecan verici anlar yer aldı. Son bölümde Ertuğrul intikam yeminleri ederek alpları ve Aliyar’la birlikte yola çıktı. Nikea’dan gelen birlik basıldı ve ardından Karacahisar Kalesine farklı kılıkta girildi. Nefes kesen son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlanır yayınlanmaz haberimizden takip edebilirsiniz.

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK

Ural ve Vasilius hain planlarına bir yenisini daha eklemiş, Dündar’ı ve Doğan’ı Konya yolu üzerinde tuzağa düşürmüşlerdir. Bu tuzak neticesinde Doğan’ı öldürüp Dündar’ı rehin almışlardır. Bu acı obada büyük yankı uyandırmıştır. Ertuğrul intikam yeminleri ederek alpları ve Aliyar’la birlikte yola çıkmıştır. Önce Nikea’dan gelen birlik basılmış ardından Karacahisar Kalesine farklı kılıkta girilmiştir. Şimdi her tarafını intikam hırsı bürüyen Ertuğrul ve alpları, Karacahisar’da çetin bir cengin ortasındadırlar.

Peki oradan sağ salim çıkabilecekler midir?

Kalbi ve vücudu yaralı olan Dündar’ı kurtarabilecekler midir? Diğer yandan Vasilius, Helena ile İmparatorun daveti üzerine düğün yapmak için Nikea’ya doğru yola çıkmıştır. Helena yola çıkmadan önce haberi Dumrul’a ulaştırmış, Dumrul da Ertuğrul’a iletmiştir. Ertuğrul, Helena’yı kurtarması için Bamsı’yı görevlendirmiştir. Bu Bamsı için büyük bir fırsattır. Peki Bamsı kendisi için çok mühim olan bu vazifeyi yerine getirebilecek midir?

SON BÖLÜMDE YAŞANANLAR

Ertuğrul, Nikea’dan gelen istihbarat üzerine Dündar’a ve Doğan’a, sultana haber iletmeleri için onları Konya’ya göndereceğini söylemiştir. Dündar, gizli kalması gereken bu bilgiyi zaaf göstererek Günyeli’ye söylemiştir. Günyeli Dündar’ın Konya’ya gideceğini babasına söyleyince bu haber Ural’a daha sonra Vasilius’a ulaşmıştır. Ural ve Vasilius bunu bir fırsat bilmiş, Doğan’ı öldürerek, Dündar’ı esir almışlardır. Bu durum kayı obasında bütün ahaliyi sarsmış, obayı matem bürümüştür. Dumrul’dan gelen istihbaratla Ertuğrul Nikea’ya giden kervanı basmış, kardeşi Dündar’ı kurtaracağını sanırken Haçaturyan’ın cesediyle karşılaşmıştır. Ertuğrul büyük sarsıntı içerisindedir. İntikam duygusu bütün bedenini sarmıştır. Şimdi adım adım cihad yaklaşmaktadır. Artık Ertuğrul’u durdurmak kolay olmayacaktır. Peki Ertuğrul’un hamlesi ne olacaktır? Diğer yandan Dündar, Karacahisar Kalesinde hala esirdir. Vasilius son olarak onu zindandan almış ve bir yere götürmüştür. Kimse nereye gittiğini bilmemektedir. Peki Dündar’ın akıbeti ne olacaktır? Bütün bu acıların yaşanmasına sebep olan Acar ve Günyeli ise kazandıkları zaferin mutluluğu içerisindedirler. Çavdar Obası içinde fitneye devam etmektedirler. Peki bütün bu işlerin ardında onların olduğu anlaşılacak mıdır? Yoksa ortalığı karıştırmaya devam mı edeceklerdir?

Yorumları Göster
Yorumları Gizle