GeriTelevizyon Diriliş Ertuğrul 76. yeni bölüm fragmanına infaz sahnesi damga vurdu
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Diriliş Ertuğrul 76. yeni bölüm fragmanına infaz sahnesi damga vurdu

Diriliş Ertuğrul 76. yeni bölüm fragmanına infaz sahnesi damga vurdu

Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı izleyicilerini bekletmeden yayınlandı, son bölümün hemen ardından ortaya çıkan görüntüler heyecan yarattı. Tarihi dizi Diriliş Ertuğrul 'un son bölümünde Ertuğrul ve düşmanlarının savaşı kızışmış, final sahnesi merak uyandırmıştı. Önümüzdeki hafta yayınlanacak bölümde ise bir infaz sahnesi var. İşte, Diriliş Ertuğrul 76. bölüm fragmanı ve yeni bölümden ilk ipuçları!

Diriliş Ertuğrul son bölümün hemen sonrasında yeni bölüm fragmanı ile ekranlara geldi. Ertuğrul kendisine yapılan planları bir bir bozarken, adaletinden de taviz vermiyor. Diriliş Ertuğrul son bölümde yayınlanan sahneler oldukça hareketliydi. Peki Diriliş Ertuğrul son bölümün ardından yayınlanan yeni bölüm fragmanında neler yaşanıyor? İşte dizinin yeni bölüm fragmanında meydana gelen olaylar

Diriliş Ertuğrul yeni bölümleriyle çarşamba akşamı ekranlarda oluyor. Son bölümde Tekfur’u öldürten ve suçu Ural’a yıkmak niyetiyle Lazkaris’i Çavdar Obasına gönderen Vasilius, hain emellerinde başarıya ulaşmış gözükmekteydi. Son bölümün bitmesinin hemen ardından izleyiciler yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladılar. Peki, Diriliş Ertuğrul 76. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 76. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK

Vakit, Adalet Vaktidir

Tekfur’u öldürten ve suçu Ural’a yıkmak niyetiyle Lazkaris’i Çavdar Obasına gönderen Vasilius, hain emellerinde başarıya ulaşmış gözükmektedir. Lazkaris, Ertuğrul ve Aliyar’ın konuşturmaları neticesinde bu cinayeti ona Ural’ın yaptırdığını söylemiştir. Bu itirafı duyduğunda irkilen Aliyar, Ertuğrul’un yanında yer alacak mıdır?

Tekfur cinayetiyle alakası olmadığı halde şimdi büyük bir tehlikenin içinde olan Ural, bu durumdan kurtulabilecek midir? Lazkaris’in itiraflarını duyan Köpek, Candar, Aslıhan, Çolpan ve Kutluca’nın tutumu ne olacaktır?

Saadettin Köpek sonunda istediği cevabı almış, Aslıhan evlenmeye razı olmuştur. Fakat Lazkaris’in itirafı bütün obayı karıştıracak mahiyettedir. Ayrıca Ural tarafından sürekli Aslıhan’la evlendirileceği vaadiyle avutulan Batuhan bu evliliğe asla razı gelmeyecektir. Bütün bunlardan habersiz olan Köpek, bu sorunları aşarak Aslıhan’la nikâhlanabilecek midir?

SON BÖLÜMDE YAŞANANLAR

Türlü oyunlara karşı göğüs geren, kurulan tuzağı tersine çeviren ve nihayet tekfurun kızını kurtararak kaleden sağ çıkmayı başaran Ertuğrul Bey ve alpları Tekfur’la dostluk ilişkisi kurmuşlardır. Fakat hain emelleriyle bu oyunu bozmak isteyen Vasilius boş durmayacaktır. Şimdiki planı Ertuğrul’un hanında Tekfur’u öldürterek Ertuğrul’u zor durumda bırakmak ve Türklerle Bizans arasında savaş başlatmaktır. Peki, Vasilius bu planında başarıya ulaşacak mıdır?


Aslıhan’a ilgisi olan Sadettin Köpek, Ural’ın da desteğiyle Candar Bey’den Aslıhan’ı istemiştir. Bu teklife Candar Bey ne diyecektir? Önceki bölümlerde babasına mutlak itaat sözü veren Aslıhan, Saadettin Köpek ile evliliğe olumlu yaklaşacak mıdır? Bu meselede Aliyar’ın tutumu ne olacaktır?


Daha önce Çolpan’la birlikte Toktamış Bey’i öldüren Aybüke, Kutluca tarafından sorguya çekilmiş, bu tehlikeli durum Çolpan’a yansıtılınca Çolpan hemen harekete geçerek acımadan Aybüke’yi öldürmüştür. Gün geçtikçe Çavdar Obasında gördüğü kirli işlerden rahatsız olan Kutluca nasıl bir tavır içinde olacaktır? Bu ölümün bir cinayet olduğunu öğrenebilecek midir? Öğrenirse nasıl bir tutum içinde olacaktır?

Yorumları Göster
Yorumları Gizle