GeriTelevizyon Diriliş Ertuğrul 71. bölüm fragmanı yayında! Yeni bölümde neler olacak?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Diriliş Ertuğrul 71. bölüm fragmanı yayında! Yeni bölümde neler olacak?

Diriliş Ertuğrul 71. bölüm fragmanı yayında! Yeni bölümde neler olacak?

Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı kısa sürede izleyicileriyle buluştu. Tarihi dizinin bu haftaki bölümünde iki oba arasındaki kriz devam ediyor. Ertuğrul, zor bir karar vermek zorunda kalıyor. Diriliş Ertuğrul 71. bölümünde Batuhan’ın getireceği haberi ile büyük bir şok yaşayan Ural, Ertuğrul için yeni bir tuzak hazırlıyor. İşte, Diriliş Ertuğrul 71. bölüm fragmanı ve yeni bölüme dair ilk ipuçları!

Diriliş Ertuğrul 71. bölüm fragmanında düşmanların nutkunun tutulacağı sahneler ekrana gelecek. Osmanlı Devleti'nin kuruluş aşamasını anlatan Diriliş Ertuğrul, 71. bölüm fragmanı ile izleyenlere güzel bir akşam geçirmeye hazırlanıyor. Sadettin Köpek'in neler yapacağının farkına varan oba beyi buna nasıl dur diyecektir? Etrafındaki insanları dost ve düşman olarak ayırma konusunda başarılı oldu. Peki Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanında neler yaşanacak? İşte merak edilen detaylar!

İki oba arasındaki tansiyonun yükselmeye devam edeceği Diriliş Ertuğrul yeni bölümünde Akıl ve Gönül arasında Civardaki tehlikelere karşı güçlerini birleştirmeleri gerektiği düşüncesiyle Candar Bey, Ertuğrul Bey’e kızıyla evlenmesi teklifinde bulunmuştur. Beklemediği bir teklifle karşılaşan Ertuğrul Bey, şimdi Candar Bey’le Halime arasındadır. Bir tarafta obasının geleceği bir tarafta canından çok sevdiği Halime arasında sıkışıp kalan Ertuğrul Bey nasıl bir karar verecektir? Davetsiz Misafir Ertuğrul Bey pazarın hâkimiyetini ele geçirdikten sonra siyasi ve ticari bağları güçlendirmek için bir toy düzenlemeye karar verir. Toy meclisine gelen davetsiz misafir Sadettin Köpek yeni sorunların temelini atacaktır. Siyasi bir gerilimin ortasında kalan Ertuğrul Bey beklemediği bu hamleyle zor duruma düşmüştür. Bu zor durumdan nasıl yol izleyerek kurtulacaktır? Dinmeyen ihtiras Ural sinsi planlarına ara vermeden devam etmektedir. Batuhan’ın getireceği haberle şoke olan Ural, Ertuğrul Bey’i zor durumda bırakacak yeni tuzağını kurmuştur. Ona göre bu tuzak, ona hem altın hem de pazarın anahtarını getirecektir. Peki Ural’ın bu hamlesi başarıya ulaşabilecek midir?

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI

Simon, Turgut’un sadakatini kullanarak Ertuğrul’u zehirlemiş, ancak Ertuğrul bu suikasttan kurtulmayı başarmıştı. Bu suikast girişimini kendi lehine kullanarak Hanlı Pazar’ı basmaya karar veren Ertuğrul Bey, bu baskında başarılı olup Hanlı Pazar’ı fethedebilecek mi? Kayıların baskın yapacağından haberdar olan Simon, Ertuğrul’a rağmen Turgut’tan ve tüm Kayılardan Maria’nın intikamını alabilecek mi?

Ertuğrul Bey’in sırrını saklamak zorunda olan Halime, Hayme Ana’nın Ertuğrul için döktüğü gözyaşları karşısında zor anlar yaşamaktadır. Hayme Ana’nın gözyaşları ve Ertuğrul’un planı arasında sıkışıp kalan Halime, Ertuğrul Bey’in sırrını koruyabilecek mi? Bunun yanında öldü zannedilen Ertuğrul Bey’i yeniden karşısında gören Kayıların tepkisi ne olacak?

Ertuğrul Bey içi yaş döken tek oba Kayı Obası değildir. Çavdar Obası da Ertuğrul’un beklenmedik ölümünün yasını tutmaktadır. Ancak Kayıların bu zor durumundan dahi faydalanmayı amaçlayan Ural hangi stratejinin peşindedir? Tam da Aslıhan’ı Ertuğrul’la evlendirmeyi amaçlayan Candar Bey, gelişen hadiselerden sonra hangi karara varacak? Bütün bunlar yaşanırken Toktamış ve Ertuğrul’un zehirlenmelerindeki benzerliğin peşini bırakmayan Aliyar, ağabeyi Ural’ın izine ulaşabilecek mi?

Yorumları Göster
Yorumları Gizle