GeriTelevizyon Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Yeni bölüm ertelendi mi?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Yeni bölüm ertelendi mi?

Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Yeni bölüm ertelendi mi?

Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni bölüm fragmanı kısa sürede izleyicilerle buluştu ancak pek çok dizinin önümüzdeki haftanın yayın akışında yer almaması kafalarda soru işareti bıraktı. Tarihi sahneleriyle dikkat çeken Diriliş Ertuğrul'un 101. bölümü heyecanla bekleniyor. Peki nefes kesen sahnelerin olacağı Diriliş Ertuğrul 101. bölümü beklenilen tarihte yayınlanacak mı?

Diriliş Ertuğrul dizisinin 101. bölüm fragmanı yayınlandı. Ekranların herkes tarafından büyük bir heyecanla takip edilen tarihi dizisi Diriliş Ertuğrul yeni bölümüyle çarşamba akşamı ekranlara gelecek. Diriliş Ertuğrul'un yayınlanan yeni bölüm fragmanında ise Oba beyi harekete geçiyor. Oba beyi İstanbul ve Nikea'yı fetih etmek için hazırlanıyor. İşte, Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni bölüm fragmanı.

Engin Altan Düzyatan'ın başrollerinde yer aldığı Diriliş Ertuğrul'un son bölümünde, Gündüz'ün kaçırılmasının ardından gerilim artmış ve oba beyi Ares'in kalesine saldırma kararı almıştır. Yaşanan olayların ardından Diriliş Ertuğrul 101. yeni bölüm fragmanında oba beyi İstanbul ve Nikea'yı fetih için harekete geçmiştir. İşte, son bölümün ardından araştırılan Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı ve detaylı bilgiler. Diriliş Ertuğrul yeni bölümü 3 Ocak Çarşamba günü kaldığı yerden devam edecek.

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Nikea’dan gelen Tüccar Niko ve Bizans askerî kafilesini basan Ertuğrul, onların kılığında kaleye girip fethi başlatmak için hazırlanmıştı. Hazırlıklar tamamlanıp harekete geçmek üzereyken Yağız Alp, Gündüz’ün kaçırıldığı haberini getirmişti. Ertuğrul, Gündüz’ün kaçırılması üzerine ne yapacak? Kaleye fetih hareketini erteleyecek mi? Gündüz’ü kurtarmak için nasıl bir plan yapacak? Gündüz kurtulabilecek mi? Titan’ın Gündüz’ü obadan kaçırıp kaleye getirmesine sevinen Ares, Gündüz’ün kendinden beklenmeyecek bir hamleyle gözüne taşla vurması sonucu gözünden yaralanmıştı. Ares’in gözü kör mü olacak? Ares, Gündüz’e karşı nasıl bir tavır gösterecek? Gündüz’ü kaçırdıktan sonra Ertuğrul’a karşı yeni hamleleri ne olacak? Gündüz’ü elinde tutup planladığı gibi bundan sonra bir şövalye olarak yetiştirebilecek mi? Bahadır Bey, Sancar ve dağdaki alplarıyla beraber Çavdar Obası’nı ele geçirmek için harekete geçmiş, kendilerini takip edip planlarını öğrenen Kırca’yı da öldürmüştü. Bahadır Bey obayı ele geçirmek için ne yapacak? Turgut ve Aslıhan, Bahadır Bey’e mani olabilecek mi? Bu kalkışma, Çavdar Obası’nda ne gibi gelişmelere sebep olacak?

Sultan Alaeddin’e sarayda hainler olduğunu, Turgut ve Aslıhan’ın zehirlenler ile kendisini zehirleyenlerin de bu hainlerle bağlantılı olduğunu söyleyen Emir Saadeddin, bunları bulup ifşa etmek için sultandan mühlet ve yetki almıştı. Ertuğrul’un bütün bildiklerini sultana anlatacağını düşünen ve hayatının tehlikede olduğunun farkında olan Emir Saadeddin, Sultan Alaeddin’i öldürmek için harekete geçmişti. Emir Saadeddin, sultanı öldürmek için ne gibi planlar yapacak? Bunun için kimlerle temas kuracak? Ertuğrul’la sultanın buluşmasını engelleyebilecek mi? Yoksa planında başarısız olup bütün oyunları açığa çıkacak mı? Gündüz’ün acısı, Kayı Obası’nda ne gibi bir tesir uyandıracak? Yüreğine evlat acısı düşen Halime ne yapacak? Ertuğrul, Gündüz’ü obaya getirebilecek mi?

YAPIMCIDAN ZAM AÇIKLAMASI

İddialara göre 'Diriliş Ertuğrul’un başrol oyuncusu Engin Altan Düzyatan’a dizinin yapımcısı Mehmet Bozdağ tarafından büyük bir jest yapılmış ve Düzyatan ücretine zam almıştı. Bu zammın ardında ise, Engin Altan Düzyatan’ın dizideki karakterin dışında başka bir role bürünmesini ve seyirci karşısına çıkmasını istemeyen yapımcının “Tatil yaptığın dönemde ücretini ödeyeyim” teklifinde bulunması yatıyordu. Düzyatan, bu istek üzerine filmde oynamaktan vazgeçti. Oyuncunun bu hareketinden dolayı çok mutlu olan Bozdağ’ın yeni sezonda Düzyatan’ın bölüm başı aldığı 60 bin TL’yi 100 bin TL’ye çıkardığı iddia edildi.

Konuyla ilgili bir süre sessiz kalmayı tercih eden Diriliş Ertuğrul ekibi, sonunda sosyal medya hesaplarından  kamuoyu duyurusunda bulundu ve Engin Altan Düzyatan’a zam yapıldığı iddialarını yalanladı. İşte o açıklama:

Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Yeni bölüm ertelendi mi


Yorumları Göster
Yorumları Gizle