GeriTelevizyon Dilay Korkmaz kimdir kaç yaşındadır?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Dilay Korkmaz kimdir kaç yaşındadır?

Dilay Korkmaz kimdir kaç yaşındadır?

Dilay Korkmaz, sunuculuk kariyeri ve güzelliği ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Magazin programı sunuculuğu yapan Dilay Korkmaz, son dönemlerde adının polemiklerde geçmesi dolayısıyla konuşulan isimler arasında yer alıyor. Miss Turkey 2010'da Türkiye dördüncüsü olan güzel sunucu biyografisi ile merak konusu oldu. Peki, Dilay Korkmaz kimdir kaç yaşındadır? İşte, merak edilen isim hakkında detaylı bilgiler

Dilay Korkmaz, ekran önünde dikkatleri üzerine toplamaya devam ediyor. Star TV'de Starlife isimli programı sunan Korkmaz, Miss Turkey 2010'da dördüncü olmuş ve ardından Miss İnternational'da son 15'e kalarak başarı elde etmiştir. İşte, Dilay Korkmaz hakkında detaylı bilgiler

DİLAY KORKMAZ KİMDİR?

1990 yılında Ankara'da dünyaya gelen Dilay Korkmaz, Gazi Üniversitesi Muhasebe bölümü mezunudur. 2010 yılında Miss Turkey'e katılan güzel isim, bu yarışmadan 4. olarak ayrılmıştır.

Güzellik yarışması çıtasını yükselten Dilay Korkmaz, Çin'de Miss İnternational yarışmasına katılmış ve orada 80 aday arasından ilk 15'e girerek dikkatleri üzerine toplamıştır.

Oyunculuk kariyerine de sahip olan Korkmaz, 2017 yılında çekimleri tamamlanan "Karımı Gördünüz mü?" isimli sinema filminde oynamıştır.

Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde diksiyon dersleri aldıktan sonra, bir başka kurumda spikerlik ve sunuculuk eğitimi alarak kariyerini desteklemiştir.

Dilay Korkmaz bir röportajda Türkiye’nin en güzel kadınlarını, annesi ve Çağla Şikel, dünyanın en güzel kadını olarak ise Alessandra Ambrosio olarak gördüğünü dile getirmişti.

DEMET AKALIN İLE SÜRTÜŞME YAŞAMIŞTI

Demet Akalın, sunucu Dilay Korkmaz için Twitter'dan 'Starlife bu sunucu kızı çok aramış mı ya direk zapp' ifadesini kullanmıştı.

Bu paylaşımın ardından sunucu Dilay Korkmaz da kendi Instagram hesabından Demet Akalın'a şu yanıtı vermişti:

'Şükürler olsun bir yerimde estetik, dolgu ve botox yok, şükürler olsun iyi eğitimler aldım. Hem konuşup, hem yazmayı biliyorum. Şükürler olsun hitabet sanatını da beden dilini de destekleyen eğitimler dolu geçmişim… Şükürler olsun sevdiğim kurumda sevdiğim işi zevk ile yapıyorum. Herkes işine baksın… Çünkü ben ekmeğimi işime bakarak kazanıyorum. Şükürler olsun ki çok arandım ve bulundum'


Yorumları Göster
Yorumları Gizle