GeriTelevizyon Dedemin Fişi filminin oyuncuları kimler? Dedemin Fişi nerede çekildi?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Dedemin Fişi filminin oyuncuları kimler? Dedemin Fişi nerede çekildi?

Dedemin Fişi filminin oyuncuları kimler? Dedemin Fişi nerede çekildi?

2016 yılında vizyona giren ve yönetmen koltuğunda Meltem Bozoflu'nuno oturduğu komedi filmi Dedemin Fişi, beyazperdenin ardından televizyonda seyirci ile buluşuyor. İzleyenleri kahkahaya doyuracak olan film, konusu, oyuncu kadrosu ve çekildiği yerle de büyük ilgi görüyor. İşte, Güldür Güldür ekibinin bir arada olduğu Dedemin Fişi filminin oyuncu kadrosu ve bazı bilgiler.

Dedemin Fişi filmi beyaz perde ardından televizyon izleyicileriyle buluşuyor. Televizyon ekranlarının sevilen programı Güldür Güldür ekibini bir araya getiren Dedemin Fişi 2016 yılında vizyona girmişti. Peki, Dedemin Fişi nerede çekildi, oyuncu kadrosunda kimler var?

Dedemin Fişi, yönetmenliğini Meltem Bozoflu'nun, senaristliğini Murat Kepez, Eray Akyamaner, Sıla Çetindağ, Uğur Güvercin'in yaptığı ve hikâyesi Yılmaz Erdoğan'a ait olan; Güldür Güldür Ekibinden Onur Buldu, Alper Kul, Erdem Yener, Onur Atilla, Doğa Rutkay, Meltem Yılmazkaya, İrem Sak, Özge Borak, Uğur Bilgin'in yer aldığı ve yapımcılığını BKM'nin üstlendiği 2015 yapımı komedi türü Türk Filmi. Filmin galası 20 Ocak 2016 tarihinde BKM Tiyatro'da yapılırken, sinema salonlarında 22 Ocak 2016 tarihinde vizyona girdi. Film Malatyalı Çirci Ailesi’nin miras serüvenini konu alıyor.

DEDEMİN FİLMİ NEREDE ÇEKİLDİ

Malatyalı bir ailenin öyküsünü anlatan “Dedemin Fişi” filminin çekimleri Bolu'ya bağlı olan Mudurnu ilçesinde yapıldı.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle