GeriTelevizyon Darısı Başımıza final bölümü fragmanında Derya ve Cem'i kötü bir sürpriz bekliyor
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Darısı Başımıza final bölümü fragmanında Derya ve Cem'i kötü bir sürpriz bekliyor

Darısı Başımıza final bölümü fragmanında Derya ve Cem'i kötü bir sürpriz bekliyor

Darısı Başımıza dizisi yayınlanan final bölümü fragmanıyla izleyicilerine üzücü haberi verdi. Çarşamba akşamları yayınlanan dizinin elde ettiği reyting sıralamasına rağmen final kararı alması izleyiciler tarafından şaşkınlık yarattı. Dizinin final bölümünde neler yaşanacağı merak ediliyor. İşte, Darısı Başımıza dizisinin final bölümü fragmanı.

Darısı Başımıza dizisi yayınlanan final bölümü fragmanıyla izleyicilerine şoke eden dakikalar yaşatmaya devam edecek. Dizinin yayınlanacak olan final bölümünde Ozan Öykü’yle görüşmemek için gitmekten son anda vazgeçer. İşte, Darısı Başımıza dizisinin final bölümü fragmanı.

FİNAL BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANACAK?

Darısı Başımıza’nın final bölümünde film setinin ilk günü Ağva’da olacaktır. Ozan Öykü’yle görüşmemek için gitmekten son anda vazgeçer. Cem ve Öykü Ağva’ya birlikte gitmeye hazırlanırlar ama aralarını bozmak için fırsat kollayan Canan ne yapıp edip buna engel olur. Öykü Ağva’ya Ozan’la gitmek zorunda kalır. Ozan Öykü’nün farklı yönlerini görür ve ondan iyice etkilenir. Bu arada Derya’nın da Cem’i bırakmaya niyeti yoktur onu görüşmeye zorlar. Bu görüşmede onları kötü bir sürpriz beklemektedir.

DARISI BAŞIMIZA DİZİSİ NEDEN FİNAL YAPIYOR?

Sosyal medyada dizi ile ilgili yapılan paylaşımlarda projenin elde ettiği başarılı sonuçlara rağmen neden final kararı alındığı ise merak konusu oldu. 4 Temmuz’da, 18 Temmuz’da ve 25 Temmuz’da total reyting sıralamasında birinci olan proje 11 Temmuz’da ise ikinci sırada yer almıştı. Dizinin final kararında etkili olan durumla ilgili önümüzdeki günlerde bir açıklama yapılması bekleniyor.

Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle