GeriTelevizyon Survivor Cumali kimdir ve nereli? İşte Cumali'nin Survivor öyküsü
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Survivor Cumali kimdir ve nereli? İşte Cumali'nin Survivor öyküsü

Survivor Cumali kimdir ve nereli? İşte Cumali'nin Survivor öyküsü

Survivor Cumali, potada sık sık yer alması dolayısıyla araştırılan isimler arasında yer alıyor. Yaklaşık bin 600 kilometre yol yürüyen Survivor Cumali Akgül, Acun Ilıcalı'nın yarışmacı adayları arasına girmiş ve Survivor 2018'de yarışmaya hak kazanmıştı. Peki, Survivor Cumali kimdir ve nerelidir? İşte, detaylı bilgiler

Survivor 2018 yapılan format değişikliğinin ardından tüm hızıyla devam ediyor. Survivor'un bu sezon en çok merak edilen yarışmacılarından biri de Cuma Akgül oldu. Survivor Cumali, yarışmacı olmak için 1.600 kilometre yürüyerek İstanbul'a gelmiş ve kamuoyu tarafından tanınmıştı. Vatandaşlar, Cumali Akgül'ün kim olduğunu, yaşını ve özel yaşamını merak ediyor. Peki, Cumali Akgül kimdir? Survivor Cumali kaç yaşında? Cumali Akgül nereli?

Survivor hayalini gerçekleştirmek üzere 50 günde 1.600 kilometre boyunca İstanbul'a yürüyen Cumali Akgül'ün kim olduğu son günlerde en çok konuşulan konulardan biri oldu. Survivor'da gönüllüler takımında mücadele eden Cumali Akgül'ün kim olduğunu merak eden vatandaşlar, Survivor Cumali hakkında merak ettikleri detayları internette araştırıyor. 

CUMALİ AKGÜL KİMDİR?

1986 yılında Iğdır'da dünyaya gelen Cumali Akgül, evli ve dört çocuk babasıdır. Daha önce defalarca Survivor’a başvuru yapan ancak kabul edilmeyen Akgül, Iğdır’dan İstanbul’a 50 günlük yürüme serüveninden sonra Beyazıt Öztürk’ün ısrarları ile Survivor 2018 Gönüllüler takımının yarışmacısı oldu.

Iğdır'ın Suveren Köyü’nden Cumali Akgül, Survivor yarışması için müracaatta bulundu. Müracaat ettikten sonra dikkat çekmek için bir hafta önce Iğdır’dan yola çıkan Cumali Akgül, Kars’a, ulaştı. Kars’tan Erzurum'a hareket eden Akgül, yürüyüşünü yarışmanın yayınlandığı televizyon kanalının önünde sonlandırdı.

Cumali Akgül Iğdır’dan İstanbul’a 50 gün boyunca yaklaşık 1600 km yol yürüyerek geldi. Survivor’a aşık olduğunu iddia eden Akgül, katıldığı Beyaz Show'a katıldı. Beyazıt Öztürk’ün ve Beyaz Show seyircisinin ısrarına dayanamayan Acun Ilıcalı, Cumali Akgül’ü Survivor kadrosuna dahil etti.

Cumali Akgül’ün Survivor için fiziksel olarak yeterli olmadığını söyleyen Acun Ilıcalı, Beyazıt Öztürk’ün ısrarlarına dayanamadı. Ilıcalı; “Cumali kardeşim o kadar yol yürümüş gelmiş. Bundan sonra yürüyen hiç kimseyi almayacağımızı garanti ederek kendisini Survivor’a almaya karar verdik.” dedi.

 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle