GeriTelevizyon Çukur yeni bölüm fragmanında Paşa için yol görünüyor mu?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Çukur yeni bölüm fragmanında Paşa için yol görünüyor mu?

Çukur yeni bölüm fragmanında Paşa için yol görünüyor mu?

Çukur 15. yeni bölüm fragmanının yayınlanmasıyla birlikte akıllardaki bazı sorular yanıt bulmuş oldu. Paşa'yı köşeye sıkıştıran Yamaç, hesap sormaya başlamıştır. Öyle ki bu durum İdris tarafından da yakından takip edilmektedir. Çukur son bölümü ile yüzüp kuyruğuna geldiği bilgileri ailesiyle paylaşan Yamaç'ın tek istediği, kendisinden ve ailesinden bu bilginin neden saklandığı olacaktır. Çukur'un yeni bölümünde tüm bunların üzerine Paşa'nın cevabı ne olacaktır?

Çukur dün akşam son bölümü ile seyircilerinin karşısına çıktı. Gerçeklerin peşinde ciddi bir efor sarf eden Yamaç, sonunda birtakım veriler elde etmeyi başarmıştır. Son bölümde tabir-i caizse köşe kapmaca şeklinde gerçekleşen takip, sonunda Paşa'nın peşine düşmüştür. Peki, Çukur yeni bölüm fragmanında Vartolu'nun abisi olduğuna dair detaylar, Yamaç'ın gündeminde ne kadar yer edinecek? İşte, Çukur yeni bölüm fragmanı

Çukur dizisi dün akşam yayınlanan son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı ile ekranlara geldi. Dizinin son bölümünde Yamaç, hain ararken hiç beklemediği bir sonuç ile karşı karşıya kaldı. Paşa bir çok olayın ardındaki adam olarak akıllarda şüphe bırakırken, geçmişteki olayları neden yaptığını anlatmadı. Peki Çukur'un son bölümünün ardından yeni bölümün ilk sahnesi de ekranlara geldi

Hiçbir sır sonsuza kadar saklı kalamaz! Çukur’da büyük yüzleşmelerin yaşanacağı heyecan dolu bir dönem başlıyor. Çukur’da hayat artık kimse için eskisi gibi olmayacaktır. Yamaç, Vartolu’nun ağabeyi olduğu gerçeğini öğrenir. Hayatını tepetaklak edecek bu büyük gelişme karşısında Yamaç’ın ne yapacağı merakla beklenirken; geçmişin günahları Çukur’da taş üstünde taş bırakmayacaktır.

Yamaç’ın sorularıyla köşeye sıkıştırdığı Paşa’nın, kafasına silah dayadığı anlarda adrenalin doruğa çıkıyor. İdris, Sultan’ın ne gizlediğini öğrenmeye çalışırken Yamaç, Kasım’a Salih’i soruyor. Kasım’ın “Babanın oğlu” cevabıyla bir kardeşi olduğunu öğrenen Yamaç tüm parçaları birleştirerek büyük gerçeğe ulaşacak mı?


Yorumları Göster
Yorumları Gizle