GeriTelevizyon Çukur son bölümünde Koçovalı ailesi sarsılıyor! İşte Çukur'un yeni bölüm fragmanı
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Çukur son bölümünde Koçovalı ailesi sarsılıyor! İşte Çukur'un yeni bölüm fragmanı

Çukur son bölümünde Koçovalı ailesi sarsılıyor! İşte Çukur'un yeni bölüm fragmanı

Çukur yeni bölüm fragmanı, dün akşam ekrana gelen son bölüm sonrasında izleyicilerin karşısına çıktı. Vartolu'nun kim olduğunu, hatta kardeşinin kendisi olduğunu öğrenen Yamaç, ne yapacağını şaşırmıştır. Aile değerleri yerle bir olan Koçovalılar ise bu badirenin altından nasıl kalkacaklarını düşünmektedir. İşte, Çukur'un merak edilen 16. yeni bölüm fragmanı ve son bölümden detaylı bilgiler

Çukur son bölümü ile yeni bölüm fragmanını merak ettirdi. Vartolu'nun öz ağabeyi olduğunu öğrenen Vartolu, başını ellerinin arasına alarak ciddi ciddi düşünmeye başlamıştır. Babasının yaptıklarının kendi hayatlarını bu denli etkilemesi, Çukur yeni bölüm fragmanında Yamaç'ın ruhani dengesine etkisi ekrana yansıyacaktır. İşte, son bölümün ardından merakla araştırılan Çukur 16. yeni bölüm fragmanı hakkında bazı bilgiler

Çukur’un 15. bölümünde; Çukur’da artık hesaplaşma zamanı! Vartolu’nun ağabeyi olduğunu öğrenen Yamaç, yaşadığı hayal kırıklığı ve şokla darmaduman olur. Babasının geçmişi ile yüzleşen Yamaç ile İdris arasında büyük fırtına kopmak üzeredir. En yakınları tarafından sırtından bıçaklandığını anlayan İdris ise yapacağı hamleyi düşünmektedir. Merhametli davranıp anlayışla mı karşılayacak, yoksa taş taş üstünde bırakmayacak mı? Çukur’da artık hiçbir şey eskisi gibi değildir ve mahallenin aynı zamanda Koçovalı Ailesi’nin temelindeki güven onarılmayacak şekilde sarsılmıştır.

Çukur son bölümünde Koçovalı ailesi sarsılıyor İşte Çukurun yeni bölüm fragmanı

Çukur'un son bölümünün ardından yeni bölümden ilk sahne de ekranlara geldi. Dizinin son bölümünde Vartolu, Emmi ve Paşa'yı alarak büyük olayların fitilini ateşliyor.. Geçmişiyle hesaplaşan Vartolu intikamını almak için ölümü göze alarak ardı ardına hamleler yapıyor. 

Yeni bölümden ilk sahnede ise Yamaç, Vartolu'nun evinde elleri bağlı bir şekilde esir haldeyken, Celasun gelerek tüm gerçekleri bir bir anlatıyor. 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle