GeriTelevizyon Çukur son bölümde kahreden detay... Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Çukur son bölümde kahreden detay... Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Çukur son bölümde kahreden detay... Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Çukur dizisi dün akşam olaylı bir bölümle izleyici karşısına çıktı. Kısa bir süre sonra ilk sezon finalini yapacak olan Çukur'un son bölümüne Sena'nın Saadet'i bıçaklaması ve Yamaç'ın abisi Selim'in ihanetini çözmesi damga vurdu. Aliço'nun sözleri ardından geçmişte yaşananları süzgecinden geçiren Yamaç, yüzleştiği gerçek ardından gözyaşlarına boğuldu. Peki Çukur yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Çukur dizisi yayınlanan son bölümüyle izleyicilerine aksiyon ve gerilimi yüksek anlar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde, Yamaç ve adamları, zamanla yarıştı ve nefes kesen dakikalar yaşandı. Son bölümün bitmesinin hemen ardından diziseverler yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladılar. Peki, Çukur dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Çukur dizisinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlanır yayınlanmaz haberimizden izleyebilirsiniz.

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Başrollerinde Aras Bulut İyinemli, Dilan Deniz Çiçek, Ercan Kesal ve Perihan Savaş gibi isimlerin yer aldığı Çukur'un yayınlanan olan 31. bölümünde, Yamaç ve adamları, zamanla yarışmaktadır. Nefeslerin tutulduğu bölümde Çukur, altlarından kayıp gitmek üzeredir ve tek çareleri para bulmaktır. Yamaç, pes etmez ve büyük bir oyunu başlatır.

Bu oyunun sonucunda kazanan taraf büyük bir merakla beklenirken Yamaç, Sena’nın durumundan ötürü endişelidir ve Saadet’ten yardım ister. Koçovalılara savaş ilan eden Vartolu bu mücadele sırasında beklenmedik sürprizlerle karşılaşır. Selim ise yaptıkları ittifakın açığa çıkmaması için iki taraf arasında tampon bölge olurken Koçovalılardan birinin öğreneceği büyük gerçek asıl mücadelenin başlangıcı olacaktır.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle