GeriTelevizyon Çukur dizisinin yeni bölümde Sultan Koçovalı ölecek mi? Şok eden fragman
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Çukur dizisinin yeni bölümde Sultan Koçovalı ölecek mi? Şok eden fragman

Çukur dizisinin yeni bölümde Sultan Koçovalı ölecek mi? Şok eden fragman

Çukur dizisinin yeni bölüm fragmanı izleyicilerle buluştu. Entrikası ve aksiyonu bol pazartesi dizisi Çukur 24. bölüm fragmanında bu kez kurşunların hedefi Sultan Koçovalı oluyor. Peki yeni bölümde neler yaşanacak? Kanlar içinde yere yığılan Sultan Koçovalı ölecek mi? Bu sorunun yanıtını merak eden izleyiciler 9 Nisan Pazartesiyi bekliyor. İşte Çukur yeni bölüm fragmanı ve ilk ipuçları!

Çukur dizisinin yeni bölüm fragmanı izleyicilerle buluştu. 9 Nisan Pazartesi akşamı yayınlanacak olan Çukur 24. Bölümüne dair önemli ipuçları veren fragmana Sultan Koçovalı’nın vurulma sahnesi damga vurdu. Sultan Koçovalı’nın akıbeti pazartesi akşamı belli olacak. İşte Çukur yeni bölüm fragmanı ve ilk ipuçları!

Nedret’in Vartolu’yla karşı karşıya geldiği heyecan dolu tanıtımda Vartolu’ya silah doğrultan Nedret, “Sen beni kimin karısı zannediyorsun?” sözleriyle meydan okuyor. Vartolu’yu korumak isteyen Medet, Nedret’i engellemeye çalışırken ateş alan silah Sultan’a isabet ediyor. Kanlar içinde yere yığılan Sultan’a neler olacağı merakla bekleniyor

SON BÖLÜMDE YAŞANANLAR

Çukur’da Elvis gözünü karartıp meydan okuyarak Koçovalı kadınlarını kaçırmıştır. Yamaç ve Vartolu bu tehlikeli hamle karşısında deliye döner. Elvis ve çetesi, Baykal’ı alana kadar tek bir saniye bile boş durmayacaktır. İki taraf arasında silahların konuştuğu çetin mücadele sonrası Koçovalı kadınları sürpriz bir isim tarafından kurtarılacak. Yamaç ile Vartolu iş birliğinin ne kadar kalıcı olacağı ise akıllarda soru işareti yaratacak. Kartların yeniden dağıtılacağı, mücadelenin daha da çetin olacağı bölümde Elvis’in nasıl durdurulacağı heyecanla beklenirken, Çukur'un önemli karakterlerinden biri diziye veda ediyor.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle