GeriTelevizyon Çukur 11. bölüm fragmanında Yamaç artık oyunu sert oynamaya karar veriyor
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Çukur 11. bölüm fragmanında Yamaç artık oyunu sert oynamaya karar veriyor

Çukur 11. bölüm fragmanında Yamaç artık oyunu sert oynamaya karar veriyor

Çukur dizisi yayınlanan 11. bölüm fragmanıyla izleyicilerine oldukça aksiyon dolu anlar yaşatmaya hazırlanıyor. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren izleyicilerini ekran başına kilitleyen dizi Çukur yeni bölümüyle pazartesi akşamı ekranlarda olacak. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Yamaç ve Vartolu karşı karşıya geliyor. Öte yandan hapishaneden gelen mektup İdris'i şoke ediyor. İşte, Çukur 11. bölüm fragmanı.

Çukur dizisinin 11. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Sena, Yamaç'tan boşanmakta kararlı. Baykal artık oyuna müdahale ediyor. İşte, Çukur 11. bölüm fragmanında yaşananlar.

SON BÖLÜMDE YAŞANANLAR

Çukur'un 10. bölümünde Yamaç, Sena ve Serdar namlunun ucundadır. İçlerinden biri vurulur, ama hangisi? Nefeslerin tutulduğu bu esnada Koçovalı kadınlarını da büyük bir tehlike beklemektedir. Serdar’ın adamları İdris’in evine baskın düzenler. Sultan ve diğer kadınları kaderi, o sırada karşılarına çıkan Vartolu’nun elindedir. Celasun için hayatını tehlikeye atan Karaca’nın durumu kritiktir. İyice köşeye sıkıştığını hisseden ve öfkesinin bedelini Serdar’a ödetmeye karar veren Selim ise Yamaç karşısında zor anlar yaşar. Tansiyonun gittikçe yükseldiği sırada Baykal’ın Yamaç’ı köşeye sıkıştırmak için attığı hamle, Yamaç’ı hayatının en zorlu kararlarından biriyle karşı karşıya bırakacaktır.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle