GeriTelevizyon Çukur 11. bölüm 2. fragmanı nefes kesti: Çukur'da yeni bir dönem başlıyor
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Çukur 11. bölüm 2. fragmanı nefes kesti: Çukur'da yeni bir dönem başlıyor

Çukur 11. bölüm 2. fragmanı nefes kesti: Çukur'da yeni bir dönem başlıyor

Çukur dizisinin yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Yılbaşı sonrası ekran macerasına kısa bir ara veren Çukur'un 8 Ocak tarihli 11. bölümünde heyecan dolu gelişmeler var. Yamaç’ın karşısında küçük duruma düşen Selim, öfkesine yeni düşerek Yamaç’ı dönüşü zor bir hataya sürüklüyor. İdris Koçovalı’ya gelen gizemli mektup ise yeni bir dönemi fitilini ateşliyor. İşte Çukur 11. bölüm fragmanları ve özeti!

Çukur dizisi yayınlanan 11. bölüm fragmanıyla izleyicilerine oldukça şoke eden dakikalar yaşatacak. Ekranların herkes tarafından ilgiyle takip edilen dizisi Çukur yeni bölümüyle pazartesi akşamı ekranlarda olacak. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Çukur'da tüm dengeler alt üst olmuştur. Vartolu ile Yamaç arasındaki mücadele gittikçe alevlenir. İşte, Çukur yeni bölüm fragmanı.lanacak olan yeni bölümünde Sena ve Çukur arasında seçim yapmak zorunda kalan Yamaç, hayatının en zorlu günlerini yaşamaktadır. İşte, Çukur yeni bölüm fragmanı.

YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Çukur'un 11. Bölümünde; Çukur'da tüm dengeler alt üst olmuştur. Vartolu ile Yamaç arasındaki mücadele gittikçe alevlenir. Artık ikili arasında silahlar konuşmaktadır. Bu tansiyonu yüksek yüzleşmeyle beraber, Sena ve Çukur arasında seçim yapmak zorunda kalan Yamaç, hayatının en zorlu günlerini yaşamaktadır. Yamaç’ın karşısında küçük duruma düşen Selim, öfkesine yeni düşerek Yamaç’ı dönüşü zor bir hataya sürükleyecektir. Bu sırada Baykal ve Avukat Nazım da, boş durmayacak ve tehlikeli hamlelerde bulunacaklardır. Gerilimin doruk noktasında olduğu anlarda İdris Koçovalı’ya gelen gizemli mektup ise Çukur’da yepyeni bir dönemi başlatacaktır.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle