GeriTelevizyon Çocuklar Duymasın sezon finali yaptı | Son bölümde neler oldu?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Çocuklar Duymasın sezon finali yaptı | Son bölümde neler oldu?

Çocuklar Duymasın sezon finali yaptı | Son bölümde neler oldu?

Kanal D ekranlarının ilgiyle takip edilen uzun soluklu komedi dizisi Çocuklar Duymasın 11 Nisan tarihinde yayınlanan 46. bölümü ile sevenlerine kısa bir süreliğine veda etti. Sezon finaline giren Çocuklar Duymasın'ın son bölümünde heyecan yine doruktaydı. Meltem'le boşanmasının ardından şehri terk eden Haluk'un nereye gittiği merak konusu oldu. Peki, Haluk nereye gitti? İşte, izleyicileri bir süre merakta bırakacak olan Çocuklar Duymasın'ın 76. sezon finalinde yaşananlar.

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Çocuklar Duymasın 76. bölümü 11 Nisan tarihinde sezon finali yaptı. Dizinin yayınlanan sezon finali bölümünde Haluk şehri terk etti ve ona takıntılı şekilde aşık olan Tutku Haluk'un karşısına çıktı. Peki. Çocuklar Duymasın'ın son bölümünde neler oldu? İşte, Çocuklar Duymasın'ın 11 Nisan tarihinde ekranlara gelen 76. bölümünde olanlar.

Taş Fırın erkeği Haluk ile modern, kariyerinin zirvesinde olan ve romantizm beklentisinden hiç vazgeçmeyen Meltem’in evliliklerini konu alan komedi dizisi Çocuklar Duymasın, sezon finali ile sevenlerine kısa bir ayrılık yaşatacak. Yeni bölümde birkaç başarısız girişimden sonra Dominant Gönül’le de iletişim kurmayı başaran Tutku, artık Haluk’un karşısına çıkmak için en doğru zaman olduğunu düşündü ve Haluk'la yüzleşmeye karar verdi. Çocuklar Duymasın heyecan dolu bir bölümün ardından sevenlerinin bir süre merakta bırakacak. İşte dizinin 76. bölümünde yaşanan gelişmeler.

ÇOCUKLAR DUYMASIN'IN SEZON FİNALİNDE NELER OLDU?

Haluk’a takıntılı derecede aşık olan Tutku, Haluk’un çevresindeki herkese kendini yavaş yavaş affettirmeye başlar. Birkaç başarısız girişimden sonra Dominant Gönül’le de iletişim kurmayı başaran Tutku, artık Haluk’un karşısına çıkmak için en doğru zaman olduğunu düşünür. Tutku, Haluk’un şirkette olduğunu öğrenince hiç vakit kaybetmeden yola koyulur.

Haluk ve Tutku’nun karşılaşmalarını istemeyen İrem’in bütün uğraşlarına rağmen Haluk da şirketten ayrılmaz. Haluk ve Tutku karşılaşmasında yaşanacaklar merak konusudur.

Öte yandan Havuç ve Simay’ın düğünü için oturma düzeni yapılması gerekmektedir. Herkes Haluk ve Meltem’in masasında oturmak isteyince ortalık karışır. Yedi yüz kişilik düğünde herkesin oturacağı masayı ayarlamak zaten bir hayli zorken, bir de piste yakın masada oturmak isteyenler çıkınca işler içinden çıkılmaz bir hal alır.

Tuna, Element’in Işıl’a aşık olduğunu bilmeden Element’e taktikler verir. Element Tuna’nın taktikleri sayesinde Işıl’la yakınlaşınca Tuna çıldırır.

Haluk yeni evine taşınacaktır. Herkes taşınma konusunda Haluk’a yardımcı olmaya çalışırken Meltem’in uzak durması başta Gönül olmak üzere herkesi şaşırtır.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle