GeriTelevizyon Çocuklar Duymasın 48. bölüm fragmanında keyifli anlar yaşanıyor
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Çocuklar Duymasın 48. bölüm fragmanında keyifli anlar yaşanıyor

Çocuklar Duymasın 48. bölüm fragmanında keyifli anlar yaşanıyor

Çocuklar Duymasın dizisi yayınlanan 48. bölüm fragmanıyla izleyicilerine eğlenceli dakikalar yaşatmaya devam edecek. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Simay'ın annesinin hareketlerini kendine benzeten Meltem, şaşkınlık içerisine girer. Emre ve Simay'ın aileleri birbirlerini daha yakından tanımaya devam eder. İşte, Çocuklar Duymasın dizisinin yeni bölüm fragmanı.

Çocuklar Duymasın dizisinin 48. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Simay ve Emre'nin aileleri birbirlerini daha yakından tanımaya başlıyor. İşte, Çocuklar Duymasın dizisinin yeni bölüm fragmanı.

YEN BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Simay, Havuç’un masum olduğunu kanıtlamak için zekice bir plan yapmıştır. Simay bu planı için en büyük yardımı Taş Fırın Haluk’tan alır. Bu sırada köşeye sıkıştığını hisseden Arda da boş durmaz, herkesi Havuç’un suçlu olduğuna inandırmak için elinden geleni yapar. Sonunda öyle bir şey olur ki, Havuç Arda’nın herkesten sakladığı büyük sırrını söylemek zorunda kalır! 

Havuç aklanabilecek midir? Gerçek suçlunun Arda olduğu ortaya çıkacak mıdır? 
Arda’nın sakladığı büyük sır nedir? Hepsi büyük merak konusudur. 

Öte yandan Simay’ın annesi Sultan sürekli olarak Meltem’i taklit edince bir birinden komik anlar yaşanır. Havuç yepyeni bir işe atılır. Bunun üzerine Rıza, Simay’ı istemeye gelebileceklerini söyler. Herkes çok mutludur ancak başlarına geleceklerden habersizdir!


Yorumları Göster
Yorumları Gizle