GeriTelevizyon Çocuklar Duymasın yayınlanan son bölümüyle sezon finali yaptı! Sezon finalinde neler oldu?
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Çocuklar Duymasın yayınlanan son bölümüyle sezon finali yaptı! Sezon finalinde neler oldu?

Çocuklar Duymasın yayınlanan son bölümüyle sezon finali yaptı! Sezon finalinde neler oldu?

Kanal D ekranlarının herkes tarafından büyük beğeniyle takip edilen dizisi Çocuklar Duymasın, yayınlanan 44. bölümüyle sezon finali yaptı. Sezon finalinde, Meltem Haluk’tan sevdiği herkese sarılmasını ister. Çünkü çevresindeki herkes Haluk’u çok sevmektedir ancak ondan çok korkmaktadır. İşte, Çocuklar Duymasın dizisinin sezon finalinde yaşananlar...

 

Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi Çocuklar Duymasın'da heyecan doruktaydı. Dizinin bu akşam ekranlara gelen sezon finali bölümünde, Meltem, Haluk’tan sevdiği herkese sarılmasını ister. Çünkü çevresindeki herkes Haluk’u çok sevmektedir ancak ondan çok korkmaktadır. Bu vesileyle korkulacak bir insan olmadığını çevresindekilere göstermek isteyen Haluk, herkese sarılmaya başlar. Haluk’u bu şekilde görmeye alışkın olmayanlar büyük bir şok yaşar.

Öte yandan Haluk hiç yürümediği için Meltem onu yürütmeye çalışır. Meltem, Haluk’un çevresindeki herkesi organize eder. Haluk, iş yerinde İrem ve Tolga, evde de Meltem ve Zeynep yüzünden asla oturamaz. Gönül ve Tuna, çocukların karne gününe gidecektir. Çocukların karne günü Gönül ve Tuna arasında hangi tartışmanın çıkmasına sebep olacaktır.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle