GeriTelevizyon Çocuklar Duymasın'ın son bölümünde Gönül öldü mü? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Çocuklar Duymasın'ın son bölümünde Gönül öldü mü? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Çocuklar Duymasın'ın son bölümünde Gönül öldü mü? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kanal D ekranlarının ilgiyle takip edilen uzun soluklu dizisi Çocuklar Duymasın pazar akşamı 35. bölümüyle ekranlara geldi. Çocuklar Duymasın'ın bu akşamki bölümünde, ansızın rahatsızlanıp hastaneye kaldırılan Dominant Teyze Gönül’ün acı haberi herkesi yasa boğdu. Son bölümün bitmesinin hemen ardından izleyiciler yeni bölüm fragmanını sorgulamaya başladılar. Peki, Çocuklar Duymasın dizisinin 36. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler oldu?

Kanal D ekranlarının efsanevi aile dizisi Çocuklar Duymasın yeni bölümüyle pazar akşamı ekranlardaydı. Severek takip edilen fenomen dizi Çocuklar Duymasın'ın bu haftaki bölümünde, Tuna'nın eşi Gönül'ün ani ölüm haberi herkesi oldukça derinden sarsar. Gönül’ün vefat ettiğini iş yerinde öğrenen Haluk adeta şok geçirir. Ancak yaşanan tüm bu hüzün dolu olaylar Gönül ve Tuna’nın bir şakasından ibarettir. Son bölümün bitmesinin ardından diziseverler yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladılar. Peki, Çocuklar Duymasın dizisinin 36. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte merak edilen detaylar...

ÇOCUKLAR DUYMASIN YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Çocuklar Duymasın yayınlanan 35. bölümüyle izleyicilerine dramatik anlar yaşattı. Dizinin yayınlanan 35. son bölümünde dominant teyze Gönül’ün acı haberi herkesi yasa boğuyor. Tuna eşinin ölüm haberi ile yıkılıyor. Meltem ve Haluk ise Gönül'ün ölümü duyunca büyük acı yaşıyor. Ama tüm bunlar Gönül’ün başının altından çıkan bir şakadır… Son bölümün ardından gelecek hafta ekranlara gelecek 36. bölüm hakkında ipucu edinmek isteyen izleyiciler, hemen yeni bölüm fragmanını soruşturmaya başladı.

Çocuklar Duymasın dizisinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlanır yayınlanmaz haberimizde olacak. Çocuklar Duymasın'ın 36. yeni bölümü 15 Nisan Pazar saat 20.00'da Kanal D ekranlarında olacak...

ÇOCUKLAR DUYMASIN'IN 35. SON BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?

Yayınlandığı ilk günden bu yana ilgiyle takip edilen dizi Çocuklar Duymasının 8 Nisan akşamı yayınlanan son bölümünde; Bir gece ansızın rahatsızlanıp hastaneye kaldırılan Gönül yoğun bakıma alınır. Gönül yoğun bakımda bir gece boyunca kontrol altında tutulacaktır. Gönül’ün yoğun bakımda olduğunu öğrenen Haluk ve Meltem yıkılır. Çok geçmeden Gönül’den acı haber gelir. Gönül’ün vefat ettiğini iş yerinde öğrenen Taş Fırın Haluk, en yakın arkadaşını kaybetmenin acısıyla şok geçirir. Zero Tuna ise hayat arkadaşını kaybettiği için çok kötü durumdadır.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle