GeriTelevizyon Çocuklar Duymasın'ın son bölümü yine heyecan doluydu! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Çocuklar Duymasın'ın son bölümü yine heyecan doluydu! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Çocuklar Duymasın'ın son bölümü yine heyecan doluydu! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Ekranların sevilen dizisi Çocuklar Duymasın, yayınlanan son bölümüyle izleyicilerine yine heyecan dolu anlar yaşattı. Çocuklar Duymasın'ın bu akşamki bölümünde, Meltem ve Havuç’un kız arkadaşı Alev, yani Tutku karşı karşıya geliyor. Son bölümün bitmesinden hemen sonra izleyiciler Çocuklar Duymasın'ın yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladı. Peki, ekranların ilgiyle izlenen fenomen dizisi Çocuklar Duymasın'ın yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kanal D ekranlarının ilgiyle takip edilen dizisi Çocuklar Duymasın, yeni bölümüyle Pazar akşamı ekranlara geldi. Dizinin son bölümünde Havuç’un merak edilen gizemli kız arkadaşı Alev ile Haluk ve Meltem çifti sonunda buluşuyor. Son Bölümde ayrıca izleyicinin ilgisini çeken bir başka olay ise, Meltem ve Haluk'un özel fotoğraflarının internete düşmesi oldu. Peki, son bölümü heyecan dolu geçen Çocuklar Duymasın'ın 32. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Çocuklar Duymasın dizisinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlanır yayınlanmaz haberimizde olacak...

Çocuklar Duymasın'ın 32. yeni bölümü 18 Mart Pazar saat 20.00'da Kanal D ekranlarında olacak

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Tutku, Meltem onun gerçek yüzünü ortaya çıkardığında bir söz vermişti. Geri dönecek ve Meltem’in korkulu rüyası olacaktı. Tutku sözünü tuttu, baştan aşağıya değişti. Bambaşka bir insan oldu. Havuç’la samimi arkadaş oldu... Şimdi sıra ailenin içine girmesindeydi.

Başta Haluk ve Meltem olmak üzere, günlerdir herkes, Havuç’un arkadaşı Alev’i merak ediyordu. Büyük buluşma sonunda yaşanıyor. Meltem ve Haluk'un özel fotoğrafları internete düşer. Kimin paylaştığı mechul olsa da Haluk bu durumdan çok mutsuz olur. Remzi ve Kadriye, mutlu bir birlikteliğe adım atmak üzeredir. Fakat önce çıkartmaları gereken maskeler vardır. Tuna, reklam projesinde Hüseyin ve Şükrü'yü reklam yüzü yapmak ister. Bu teklifi geri çevirmeyen Hüseyin ve Şükrü, artık ünlü sayılabilirler.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle