GeriTelevizyon Çocuklar Duymasın yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler yaşandı?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  2
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Çocuklar Duymasın yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler yaşandı?

Çocuklar Duymasın yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler yaşandı?

Son bölümde Tutku yüzünden Meltem ile büyük problemler yaşayan Haluk, duydukları üzerine harekete geçerek karısına musallat olduğunu emin olduğu Rüzgar'ı darp edecektir. Çocuklar Duymasın son bölümünde nikah tazeleme olayı ise Haluk nedeniyle sıkıntılı gerçekleşmiştir. İşte, son bölümün ardından merak edilen Çocuklar Duymasın yeni bölüm fragmanı hakkında bazı bilgiler

Çocuklar Duymasın dizisi yayınlanan son bölümüyle izleyicilerine şoke eden dakikalar yaşattı. Kanal D ekranlarının efsanevi dizisi Çocuklar Duymasın yeni bölümüyle pazar akşamı ekranlardaydı. Dizinin yayınlanan son bölümünde Tutku’dan Meltem’in başka bir ilişkisi olduğunu öğrenen Taş Fırın Haluk’un dünyası başına yıkılır. Peki,  son bölümün ardından Çocuklar Duymasın yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Çocuklar Duymasın yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yeni bölüm fragmanı yayınlandığı an haberimizin içerisine eklenecektir.

Tutku’dan Meltem’in başka bir ilişkisi olduğunu öğrenen Taş Fırın Haluk’un dünyası başına yıkılır. Meltem’in Rüzgâr’la ilişkisi olduğunu düşünen Haluk, soluğu Rüzgâr’ın yanında alır. Haluk, Rüzgâr’ı döver ve Rüzgâr hastanelik olur. Meltem yaşananları öğrenince ortalık karışır!

Öte yandan Tutku, Meltem ve Haluk’un evliliğini bitirmek için çalışmalarına devam etmektedir. Tutku, Rüzgâr’la konuşup Meltem’in ona aşık olduğunu söyler. Bunu duyan Rüzgâr, Meltem için büyük bir sürpriz hazırlar. Rüzgâr’ın sürprizine Haluk şahit olunca kıyamet kopar!

Meltem tüm hissettiklerini, Tutku ile arasında geçen her şeyi yazdığı günlüğünü Haluk’a verir. Haluk günlüğü okuduğunda tüm gerçekler ortaya çıkacaktır. 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle