GeriTelevizyon Çoban Yıldızı 5. bölüm fragmanında Seyit tehlikenin içinde
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Çoban Yıldızı 5. bölüm fragmanında Seyit tehlikenin içinde

Çoban Yıldızı 5. bölüm fragmanında Seyit tehlikenin içinde

Çoban Yıldızı yayınlanan 5. bölüm fragmanıyla izleyicilerine oldukça heyecan dolu dakikalar yaşatmaya hazırlanıyor. Ekranların herkes tarafından büyük beğenisini kazanan heyecan seviyesi yüksek olan dizi Çoban Yıldızı yeni bölümüyle perşembe akşamı ekranlarda olacak. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Seyit, tehlikenin yakınında olduğundan habersiz ailesini ve Zühre’yi korumak için elinden geleni yapmaktadır. İşte, Çoban Yıldızı 5. bölüm fragmanıyla sizlerle.

Ekranların izleyiciler tarafından oldukça büyük beğenisini kazanan heyecan dolu dramatik dizi Çoban Yıldızı yayınlanan yeni bölüm fragmanıyla bomba gibi geliyor. Sevilen dizi Çoban Yıldızı yeni bölümüyle perşembe akşamı ekranlarda olacak. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde ilginç detaylar ortaya çıkacak. Yeni bölümde Ali tek başına hareket etmenin bedelini ağır ödeyecektir. İşte, Çoban Yıldızı 5. bölüm fragmanıyla sizlerle. 

YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK

Seyit, tehlikenin yakınında olduğundan habersiz ailesini ve Zühre’yi korumak için elinden geleni yapmaktadır. Ali ise tek başına hareket etmenin bedelini ağır ödeyecektir. Fikret Karakaya’dan habersiz iş yapmanın sonuçlarına katlanmak zorundadır. Sırma’nın ortaya çıkışı konakta dengeleri bir kere daha değiştirecektir. Babalar ve oğullar arasında tamiri mümkün olmayan yaralar doğurur. Seyit ve ailesi başlarına geleceklerden habersiz, taşındıkları yeni mahallede yeni dostluklar kuracaklardır.

SON BÖLÜMDE YAŞANANLAR

Leyla’nın Mehmet’le evleneceği haberi herkesi şaşkına çevirir.. Volkan çılgına döner... Leyla’yla konuşması fayda etmeyince Mehmet’i pes ettirmek için kolları sıvar... Bu arada yalının kapısında Umut’la bekleyen Aylin ne yapacağını şaşırır... Leyla’nın karşısına çıkmaktan başka şansı yoktur... Volkan’ın oğlunu görmesine ramak kalmıştır.. Sevda Volkan’ın kendisine soğuk davranmasını artık kaldıramaz. Çok önemli bir karar verir... Şirkette imzalar atılacak ve bütün dengeler değişecektir.. Öte yandan Belkıs’ın iyileşme haberi herkesi sevince boğarken Yeşim telaş içindedir.. Ne olursa olsun Belkıs’ın iyileşmemesi gerekmektedir... Yalıdaki oyunlarına devam ederken, Şahin’le işbirliği yapmaktan da çekinmez... Ne yapsa Volkan’ın kalbini kazanamayan Sevda’nın şüpheleri giderek artmaya başlar... Neler olup bittiğini öğrenmek için, Volkan’ı takip etmeye karar verir... Mehmet’ten hırsını alamayan Volkan ise son kozlarını oynar.. Bu Leyla’yı çılgına çevirir... Leyla Volkan’dan hesap sormaya gider ancak çıkacakları yolculuk, Sevda, Leyla ve Volkan’ın kesişmesine sebep olur.

DİZİNİN KONUSU

Çoban Yıldızı, Niğde’de doğmuş büyümüş, güzeller güzeli Zühre’nin istemediği halde Kapadokya’da yaşayan, bölgenin zengin ve güçlü adamlarından Fikret Karakaya ile evlendirilmek istemesi ile başlar. Zühre, gücü kudreti elinde tutan Fikret Karakaya’nın karısı olmaya mahkum edilir. 
Dürüstlüğü, mertliği, değerlerine bağlılığıyla tanınan, yakışıklı taş ustası Seyit, Kapadokya’ya getirilen Zühre’yle bu süreçte karşılaşırlar. Ve bu karşılaşma, dermanı olmayan, tutkulu, büyüleyici bir aşka dönüşür. Ateş ve su kadar birbirlerinden uzak olsalar da, bu aşk onları o kadar yakınlaştırır. 
Özgürlükleri sevdalarıdır artık.
Seyit ile Zühre, aşkları önündeki engelleri kaldırma mücadelesine girerler. Ancak aşkları, değdikleri her yeri, herşeyi, yakıp yıkar, küle döndürür. Üstelik karşılarında Fikret Karakaya kadar güçlü bir engel daha vardır. 
Çoban Yıldızı, Zühre ve Seyit’in Kapadokya’nın masalsı dünyasında başlayıp, İstanbul’a uzanan, soluk soluğa izlenecek, gerilim dozu yüksek bir aşk hikayesi.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle