GeriTelevizyon Çoban Yıldızı 16. bölüm fragmanında Fikret Ürgüp'e dönüyor
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Çoban Yıldızı 16. bölüm fragmanında Fikret Ürgüp'e dönüyor

Çoban Yıldızı 16. bölüm fragmanında Fikret Ürgüp'e dönüyor

Çoban Yıldızı yayınlanan 16. bölüm fragmanıyla izleyicilerine heyecan dolu dakikalar yaşatmaya hazırlanıyor. Ekranlarda yayınlandığı günden itibaren oldukça sevilerek takip edilen dizi Çoban Yıldızı yeni bölümüyle perşembe akşamı ekranlarda olacak. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Fikret, Zekkar ile yaptığı anlaşma sonucu Ürgüp’e dönmeye karar vermiştir. İşte, Çoban Yıldızı yeni bölüm fragmanı.

Ekranların herkes tarafından soluksuz olarak takip edilen dizisi Çoban Yıldızı yeni bölüm fragmanıyla bomba gibi geliyor. Heyecanlı dizi Çoban Yıldızı yeni bölümüyle perşembe akşamı ekranlarda olacak. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Sırma bir yandan Fikret'in gidişine sevinirken, diğer yandan çocuklarından ayrılacağı için endişelidir. İşte, Çoban Yıldızı yeni bölüm fragmanı.

YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK

Fikret, Zekkar ile yaptığı anlaşma sonucu Ürgüp’e dönmeye karar vermiştir. Sırma bir yandan bu gidişe sevinirken, diğer yandan çocuklarından ayrılacağı için endişelidir. Bu sırada Ürgüp’e dönme fikri Zühre ve Seyit’i alt üst eder. Zühre’nin tek dayanağı Sırma iken Seyit Erdal’la dertleşir.

Bir gece Karakaya Konağı’nda yer yerinden oynar. Artık Zekkar’ı durdurmak çok zordur. Sırma gitmeden son bir kez Güneş’i görmek ister. Bu buluşma yeni olaylara gebedir. 

SON BÖLÜMDE YAŞANANLAR

Seyit, Zühre’ye olan aşkını kalbine gömmek istemese de başka çaresi yoktur. Ali ve Rüveyda ailelerinin olası tepkilerine rağmen gizlice buluşmaya devam ederler.
Fikret, Zekkar’ı hapisten çıkarmanın yollarını arar. Bu sırada Karakaya ailesinde Sırma’yı koruma görevini Zühre üstlenmiştir. Ancak Zekkar’ın bu konuyla ilgili bir şartı vardır…


Yorumları Göster
Yorumları Gizle