GeriTelevizyon Çoban Yıldızı 15. bölüm fragmanında Seyit'in başka çaresi yok
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Çoban Yıldızı 15. bölüm fragmanında Seyit'in başka çaresi yok

Çoban Yıldızı 15. bölüm fragmanında Seyit'in başka çaresi yok

Çoban Yıldızı yayınlanan 15. bölüm fragmanıyla izleyicilerine heyecan dolu dakikalar yaşatacak. Ekranların izleyicilere şoke eden dakikalar yaşatan dizisi Çoban Yıldızı yeni bölümüyle perşembe akşamı ekranlarda olacak. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Seyit, Zühre’ye olan aşkını kalbine gömmek istemese de başka çaresi yoktur. İşte, Çoban Yıldızı yeni bölüm fragmanı.

Ekranların soluksuz olarak takip edilen aşk dolu dizisi Çoban Yıldızı yeni bölüm fragmanıyla bomba gibi geliyor. Sevilen dizi Çoban Yıldızı yeni bölümüyle perşembe akşamı ekranlarda olacak. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Ali ve Rüveyda ailelerinin olası tepkilerine rağmen gizlice buluşmaya devam ederler. İşte, Çoban Yıldızı yeni bölüm fragmanı.

YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK

Seyit, Zühre’ye olan aşkını kalbine gömmek istemese de başka çaresi yoktur. Ali ve Rüveyda ailelerinin olası tepkilerine rağmen gizlice buluşmaya devam ederler.

Fikret, Zekkar’ı hapisten çıkarmanın yollarını arar. Bu sırada Karakaya ailesinde Sırma’yı koruma görevini Zühre üstlenmiştir. Ancak Zekkar’ın bu konuyla ilgili bir şartı vardır…

SON BÖLÜMDE YAŞANANLAR

Bütün Karakaya ailesinin önünde Zühre’nin namusu tescillenmiştir. Ancak bu Zekkar’ı durdurmaya yetmez. İntikam hırsıyla herkesi karşısına alır. Fikret’in ise artık Zekkar’ın yaptıklarına tahammülü kalmamıştır, o da kılıçlarını çeker. Zühre’nin gidişini bir türlü hazmedemeyen Seyit ne yapacağını bilemez. Necmi saldırı sonrası Seyit’i yanına almak ister ama Seyit henüz kararını vermemiştir. Sırma kızının kim olduğunu öğrenirken yalnız değildir. Zekkar ona Sırma’dan daha önce ulaşacaktır. Bu hesaplaşma herkesin hayatında yeni bir dönemin başlangıcıdır. 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle