GeriTelevizyon Cesur ve Güzel yayınlanan son bölümüyle şoke etti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Cesur ve Güzel yayınlanan son bölümüyle şoke etti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Cesur ve Güzel yayınlanan son bölümüyle şoke etti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Cesur ve Güzel dizisi bu akşam yayınlanan son bölümüyle izleyenlerine yine aşk ve intikam dolu dakikalar yaşatmaya devam etti. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren izleyicilere nefes kesen dakikalar yaşatan dizi Cesur ve Güzel yeni bölümleriyle perşembe akşamı ekranlarda olmaya devam edecek. Dizinin bu akşam yaıynlanan son bölümünde ilginç detaylar ortaya çıktı. Son bölümde Sühan’ın kalbinde yeşeren umut, yeniden baharı getirecek kadar güçlüyken, Cesur’un karşısına çıktığında aldığı haber onu derinden sarstı. Peki, Cesur ve Güzel 21. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Cesur ve Güzel bu akşam yayınlanan son bölümüyle izleyicilerine oldukça heyecan seviyesi yüksek dakikalar yaşattı. Ekranların herkes tarafından büyük bir ilgiyle takip edilen dizisi Cesur ve Güzel yeni bölümleriyle perşembe akşamı ekranlarda olacak. Dizinin bu akşam yayınlanan son bölümünde hayret verici anlar yer aldı. Son bölümde Cesur’un onu korumak için bile olsa boşanmayı kabul etmesi, Sühan’ın büyük bir hayal kırıklığına uğramasına yol açtı. Ona her şeyin bittiğini söylese de Cesur bu cevabı kabul etmedi. Son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Peki, Cesur ve Güzel 21. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Cesur ve Güzel 21. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlanır yayınlanmaz haberimizden izleyebilirsiniz.

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK

Cesur ve Sühan tekrar bir araya gelebilecek mi?

Cesur’un onu korumak için bile olsa boşanmayı kabul etmesi, Sühan’ın büyük bir hayal kırıklığına uğramasına yol açar. Ona her şeyin bittiğini söylese de Cesur bu cevabı kabul etmez, önce Tahsin Korludağ’la girdiği savaşı, sonra da aşkını geri kazanmaya kararlıdır.

Cahide’nin sırlarının birer birer ortaya dökülmesi, Korludağ ailesinde büyük bir sarsıntıya neden olur, bu depremden en büyük hasar gören yine Korhan olacaktır. Korhan’ın verdiği zor karar Cesur ve Sühan’ı tekrar bir araya getirir.

Rıza sinsi planlarıyla Cesur’un güvenini kazanmaya devam ederken, boşanma sayesinde Cesur’a karşı galip geldiğini düşünen Tahsin Korludağ zafer sarhoşudur. Fakat bu sefer yaptıklarının bedelini tahmin ettiğinden de ağır ödeyecektir.

Sühan’ın kalbinde yeşeren umut, yeniden baharı getirecek kadar güçlüyken, Cesur’un karşısına çıktığında aldığı haber onu derinden sarsar. Cesur ve Sühan için bir araya gelmek artık eskisinden de daha zor olacaktır.

SON BÖLÜMDE YAŞANANLAR

Aradığı cevaplara çok yaklaşan Cesur’un tehlikeli oyunu, beklenmedik bir kurşunla yarıda kalır. Babasını uçurumun kenarında, ölümle yaşam arasında bulan Sühan, Cesur’un gözlerine bakar ve son sözünü söyler.

Babasının geçmişine ışık tutarak Cesur’a destek olmaya çalışan Sühan’ın başına gelen gizemli olay, birbirlerinden uzak durmaya çalışan Cesur’la, Sühan’ı tekrar bir araya getirir. Cesur aşkından asla vazgeçmeyeceğini bir kez daha kanıtlar.

Cahide’nin ondan bir şeyler gizlediğini hisseden Hülya’nın aniden ortaya çıkması Cahide’yi öfkelendirir fakat işler ikisinin de beklediği gibi gitmeyecektir. Cahide’nin etrafındaki çember giderek daralmaktadır.

Cesur’un yıllardır beklediği yüzleşme günü geldiğinde bu sefer karar verme sırası Sühan’a geçmiştir. Rıza da hücresinde heyecanla bu anın hayalini kurarken cevaplar hiç beklenmeyen bir yerden gelir. 

Yorumları Göster
Yorumları Gizle