GeriTelevizyon Cesur Turgay kimdir kaç yaşında? 8 kişiyi tek başına dövdü!
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Cesur Turgay kimdir kaç yaşında? 8 kişiyi tek başına dövdü!

Cesur Turgay kimdir kaç yaşında? 8 kişiyi tek başına dövdü!

Cesur Turgay, Yüregin Kadar programına katılım göstermesinin ardından merak edilen isim oldu. İzmir'in Torbalı ilçesinde Müteahhitlik yapan Cesur Turgay, aslen Mardinli'dir. Peki, kendisini ringelerin katili olarak tanımlayan İzmir'li Cesur Turgay kimdir ve kaç yaşındadır? İşte, medyaya yansıyan detaylarıyla Cesut Turgay hakkında bazı bilgiler

Cesur Turgay, 1985 tarihinde dünyaya gelmiştir. Müteahhitlik yapan Cesur Turgay, geçtiğimiz yıllarda basına yansıyan olaylarla gündeme geldi.

İzmir'in Torbalı ilçesinde, trafikte yol verme meselesi nedeniyle çıkan kavgada, 4 dünya, 9 Türkiye şampiyonluğu bulunan kick boksçu Cesur Turgay, tek başına sekiz kişiyi hastanelik etti

Cesur Turgay, aracını sağ şeride çekerek alışveriş poşetlerini bagaja koymak istedi.

O esnada bir başka araç Turgay'ın yanına yaklaştı ve araçtan beş kişi indi. Kick boks şampiyonu, alkollü olduğu öne sürülen beş kişiyi tek tek devirerek yere serdi. Bu sırada arkadan üç kişi daha Turgay'a saldırdı. Turgay, bu gelen kişileri de tek yumrukla yere serdi. Sert kayaya çarpan kişiler, hastaneye kaldırıldı. Kavga sonrasında Cesur Turgay, burnunda hafif bir şekilde yaralandı.

4 dünya, 9 Türkiye şampiyonluğu bulunan kick boksçu Cesur Turgay, daha önce kendisini arayan dolandırıcılarla buluşmuş ve hepsini hastanelik etmişti. Bunun üzerine mağdur olan onlarca vatandaşta Turgay'ı arayarak teşekkür etmişti.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle